Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 

Share

Matylda Perła Zigguratu

Idź do strony : Previous  1, 2, 3
Matylda Hornybottom
Matylda Hornybottom
Liczba postów : 256
Matylda Perła Zigguratu   Pią Paź 30, 2015 2:07 pm

First topic message reminder :

Małe mieszkanie Matyldy
Mieszkanie ma dwa pokoje, kuchnię i łazienkę.
Sprzęty:
- mała kuchnia węglowa
- duży bojler
- żelazko
- chłodziarka z eterem
Nathan Lamb
Nathan Lamb
Liczba postów : 1465
Re: Matylda Perła Zigguratu   Wto Sty 19, 2016 2:39 pm

6,4
Proszę Admina o usunięcie kostek

Matylda była tak pilną i dociekliwą uczennicą że sam Lamb był zaskoczony. Miał wrażenie że chciała jeszcze i jeszcze i ciągle było mało. Wszelkie formy bezpieczeństwa były zachowane, a Matylda poznawał tajniki anatomii, fizyki, matematyki i innych nauk ścisłych. Dokładnie przykładała się do zadań z czego i Lamb był zadowolony. Sąsiedzi zapewne mieli co słuchać.
Tak o to Perła Zigguardu stała się kobietą. Dziwne ale to nie on zasną to nie on spał tak długo. Mimo wszystko bieg sprawy potoczył się pomyślnie.
Rano siedział w sypialni na krześle przy oknie. Palił papierosa i przyglądał się śpiącej kobiecie. Szalona Matylda. Mógł śmiało zaśpiewać jesteś szalona. Na stoliku przy łóżku stał sok i bułki z masłem czekoladowym. Był gotowy do wyjścia. Co zrobić Lamb nie był z tych romantycznych.
Gdy otworzyła oczy mogła dostrzec uśmiechniętego i w pełni zadowolonego Lamba.
- Dzień dobry… - rzucił gasząc papierosa – muszę zaraz wychodzić…
Matylda Hornybottom
Matylda Hornybottom
Liczba postów : 256
Re: Matylda Perła Zigguratu   Wto Sty 19, 2016 2:44 pm

Na szczęście miłosne soki nie dopuściły afrykańskich plemniczków, do swojego jajeczka, mogli być spokojni. Hornybottom jęknęła znowu. Zaraz jej lędźwie na dwoje pękną.
- Bry...Ehe...taktak zadzwonię, kotku - wymamrotała i padła z powrotem na łóżko. Lamb ją zajechał. - Aaaa! Mój kręgosłup... - wyjęczała - Możesz...nie wiem skłam, że dzwoniłam do Ciebie, że się spóźnię, bo eee....rura pękła i czekam na hydraulika? - widać, że duża czytała, miało dziewcze wyobraźnie hehehe
Nathan Lamb
Nathan Lamb
Liczba postów : 1465
Re: Matylda Perła Zigguratu   Wto Sty 19, 2016 2:52 pm

- A no strzeliła - rzucił rozbawiony w końcu wstał i podszedł do łóżka. Nie skomentował jej komplementów. Kotku, zadzwonię. No proszę!
Pocałował ją delikatnie w czoło.
- Zrobiłem ci śniadanie, o resztę się nie martw... wpadnę po robocie... - rzucił z uśmiechem prostując się. Chwilę się jeszcze przyglądał kobiecie. Założył szelki z kaburą a potem marynarkę.
- Do zobaczenia - rzucił po czym wyszedł. Tak zdecydowanie poprawiło mu to humor.

ZT
Sponsored content
Re: Matylda Perła Zigguratu  

Matylda Perła Zigguratu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
Similar topics
-
» Matylda Hornybottom
» Matylda Hornybottom

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Dzielnica 2-
Skocz do: