Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 

Share

Isa- Josh - po przeskoku, wieczór

dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Isa- Josh - po przeskoku, wieczór   Pon Lis 02, 2015 6:37 pm

Dryń, dryń, dryń. W końcu telefon Isabeli, czy raczej sióstr Callahan odezwał się! A po drugiej stronie naczelny adorator panny Callahan.
- Hej - usłyszała Isa znany sobie głos - Mam dobre wieści.
Isabela Grant
Isabela Grant
Liczba postów : 718
Re: Isa- Josh - po przeskoku, wieczór   Pon Lis 02, 2015 6:42 pm

Szczęśliwym trafym tym razem żadna Ida ani Isleen nie znalzły się między telefonem a Isą, więc odebrać mógł też naczelny obiekt westchnien doktora Granta.
- Ty? - odezwała się po drugiej stronie łącza zaintrygowana Callahanka. - Josh i dobre wieści to trochę jak antonim. Ale dobrze, słucham co to za dobre wieści?
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Isa- Josh - po przeskoku, wieczór   Pon Lis 02, 2015 6:49 pm

Uśmiechnął się lekko do siebie. Fakt faktem, dobre wieści rzadko się u niego zdarzały. Nawet bardzo.
- Wiem, zadziwiające prawda? — zaśmiał się pod nosem - Byłem u kardiologa. Jest na tyle dobrze, że mogę wracać za dwa tygodnie do pracy. Także koniec przesiadywania w domu. Może wyrwiemy się gdzieś? Na przykład do Black Paradise? - miał z tym miejscem całkiem mile wspomnienia - No chyba, że chcemy być burżujscy to może być teatr lub opera.
Isabela Grant
Isabela Grant
Liczba postów : 718
Re: Isa- Josh - po przeskoku, wieczór   Pon Lis 02, 2015 7:07 pm

- Koniec przesiadywania w domu, okej. No a dobre wieście? - zaśmiała się do słuchawki. - Och po co decydować między jednym a drugim? Możemy być burżujscy I iść do Black Paradise - zaproponowała.
Jedno po drugim, a co!
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Isa- Josh - po przeskoku, wieczór   Pon Lis 02, 2015 7:19 pm

Parsknął śmiechem. Zdecydowanie Isa mogła być zadowolona z faktu, że go zachęcała do terapii. Był ostatnio nieco spokojniejszy i pogodniejszy. Pomocny był fakt, że Grant nie dostał póki co ciała córki, z główką przyszytą w miejsce dupy. Tak dla przykładu.
- W porządku. Możemy zaszaleć. Jak wrócę do pracy, nie będę mieć już tyle wolnego czasu. - stwierdził - a po tym wieczornym szaleństwie... Możemy wpaść do mnie... uśmiechnął się kącikiem ust
Isabela Grant
Isabela Grant
Liczba postów : 718
Re: Isa- Josh - po przeskoku, wieczór   Pon Lis 02, 2015 10:16 pm

Tak, terapia zdecydowanie dobrze mu robiła. Choć pewnie lepiej byłoby gdyby udało się ująć Beowulfa.
Westchnęła, co odbiło się szumem w słuchawce.
- No nie wiem Josh. Wiesz, że bym chciała, ale kto uwierzy, że o tak późnej porze chcieliśmy tylko wypić kawę? - parsknęła śmiechem.
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Isa- Josh - po przeskoku, wieczór   Wto Lis 03, 2015 10:17 am

- Naprawdę, jeszcze się tym przejmujemy? - westchnął również.
Tak sobie teraz pomyślał, że jednak mieszkanie pod Fanny, jest w tym wypadku nieco problematyczne. Nie było szans uciąć sobie małej przerwy kawowej, by ona tego nie zanotowała. W końcu była bardzo często w domu.
- Coś na to zaradzimy - powiedział enigmatycznie, nie podejmując dalej tematu - To jak Ci pasuje ? Jak pracujesz? - wiedział, że to on musi się dostosować, w końcu Isa pracowała zmianowo.
Isabela Grant
Isabela Grant
Liczba postów : 718
Re: Isa- Josh - po przeskoku, wieczór   Sro Lis 04, 2015 5:39 pm

- Tak, odkąd nie jesteśmy dwojgiem pijanych ludzi w Black Paradise. Wystarczy już, że ciebie mają za kobieciarza. A jedno z nas powinno zachować reputację - roześmiała się.
- Jutro mam noc, potem dzień wolny...
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Isa- Josh - po przeskoku, wieczór   Sro Lis 04, 2015 7:15 pm

Zaczął się śmiać do słuchawki. Brzmiało absurdalnie.
- Zabawne, że robią największego kobieciarza z osoby, której do niego daleko....- No bitch please- w takim razie ustalone. Będę po Ciebie o 18.00. Jakieś życzenia?
Oby nie kolejne perły, bo zbankrutuje
Sponsored content
Re: Isa- Josh - po przeskoku, wieczór  

Isa- Josh - po przeskoku, wieczór
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1
Similar topics
-
» Joshua - Isabela 20.02.2866 - wieczór
» Emily - Joshua - wieczór w dzień burzy
» Nicolas - Joshua 23 września 2865 roku, wieczór
» Josh - Nico (1.12.2865)
» Josh - Naina (26.09.2865)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Poczta i rozmowy telefoniczne :: Rozmowy telefoniczne-
Skocz do: