Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 

Share

Wioska myśliwych

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Next
Admin
Admin
Admin
Liczba postów : 1786
Wioska myśliwych  Nie Kwi 20, 2014 11:08 pm

First topic message reminder :

Wioska myśliwych - Page 4 DgVSYq4
Może nieco na wyrost nazwano to miejsce wioską. Składa się z jednego, niewielkiego budynku, swego rodzaju karczemki z kilkoma miejscami do spania na podłodze, i rozkładanych w zależności od potrzeb namiotów. Oczywiście namiot trzeba zorganizować sobie samodzielnie.

Po drugiej pustynnej wyprawie dobudowano drugi budynek. Pozornie mniejszy, gliniany. Dach stanowi przytwierdzona do ścian strzecha. Dwa niewielkie okienka bez szyb czy okiennic, drewniane, prowizoryczne drzwi. Kto by tutaj chciał z resztą cokolwiek ukraść? Budyneczek wydaje się niższy dlatego, że fundamenty zostały wykopane w ziemi na głębokość około pół metra.
Red Ryder
Red Ryder
Liczba postów : 1125
Re: Wioska myśliwych  Wto Mar 10, 2015 1:41 pm

- To też dobrze... -zamyślił się na chwilę.
- Tak naukowo, uranium szukać idziemy, być może będzie nowym źródłem energii i zastąpi dotychczasowy węgiel. Ludzie mówią że złoża się kończą wiec trzeba szukać innych źródeł energii - wzruszył ramionami. No ale skoro było by coś takiego to szansa dla miasta, być może otwarcie nowej koloni na pustyni, to by było dopiero wydarzenie.
Jim Ledwitch
Jim Ledwitch
Liczba postów : 810
Re: Wioska myśliwych  Wto Mar 10, 2015 1:56 pm

- Co ci powiem to ci powiem, ale bez tych bab to mamy spokój. Nikt ci nad głowa nie marudzi a teraz po tej wyprawie to zobaczysz jak się będą na ciebie rzucały. O uśmiechnij się ten tam zdjęcie zrobi. Jak się w gazecie ukaże to zostaniesz bohaterem.
Ledwich upił kolejnego łyka. Zakorkował butelkę i schował ją za pazuchę. W końcu do końca pobytu im musiała wystarczyć a i nawalony nikt nie chciał chodzić.
-Nie wiem.- spojrzał gdzieś w przestrzeń.- W sumie wolałbym wrócić żywy a wtedy było o włos.
Brice Bell
Brice Bell
Liczba postów : 167
Re: Wioska myśliwych  Wto Mar 10, 2015 2:11 pm

- Chciałbym zobaczyć prawdziwego athwala. Ale z drugiej strony zupełnie nie chcę. Kumasz, nie? Gadałeś, co tam zrobiły athwale z tamtymi, no. Z poprzedniej wyprawy. Nogi, ręce, głowy...- aż się wzdrygnął na myśl o tym, że mógłby stracić głowę bardziej niż w przenośni. Oczywiście nie miał pojęcia, co to przenośnia. Zacisnął w dłoni kamyk, którym się bawił, a następnie cisnął nim przed siebie.

K6 LOSOWA. W kogo rzucił Brice?
1- Lea
2- Ray
3- Logan
4- Romesey
5- Hazel
6- Tony
Jim Ledwitch
Jim Ledwitch
Liczba postów : 810
Re: Wioska myśliwych  Wto Mar 10, 2015 2:15 pm

- Ta wiem o czym gadasz. No mnie się tam nie pali do zobaczenia kolejnego.- kopał czubkiem buta jakąś dziurę w piachu.
- Wolałbym stado intshy.- dodał z mrugnięciem okiem,choć nie chciałby się błaźnić na oczach wszystkich członków wyprawy.
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Liczba postów : 2461
Re: Wioska myśliwych  Wto Mar 10, 2015 2:17 pm

Karczmarz pokiwał głową z miną znawcy.
- No tak. tak.. A to bezpieczne jest? - uniósł brew odkładając jakiś sztuciec na swoje miejsce.
- Nie wybuchnie wam w twarz gorzej niż węgiel?
Anthony Walker
Anthony Walker
Liczba postów : 753
Re: Wioska myśliwych  Wto Mar 10, 2015 2:23 pm

6- Tony XD

Tony upił łyczek z piersiówki, gdy nagle dostał kamieniem w łeb. Nie wiemy jakich rozmiarów kamień był, ale zabolało.
- Ej ! - odwrócił się z niezbyt sympatycznym wyrazem twarzy do Brice'a i Jima. Przez nich wypluł trochę drogocennego whisky! - Macie coś z głową? - rozmasował obolałe miejsce.
Pod dupę niech sobie te łapki wsadzą, albo sobie wzajemnie do majtek jak ich swędzą!
Red Ryder
Red Ryder
Liczba postów : 1125
Re: Wioska myśliwych  Wto Mar 10, 2015 2:24 pm

- A bo ja wiem - wzruszył ramionami, na pewno kierowniczka wiedziała, ona była tu specjalistą od rozszczepiania pierwiastków i innych jąder atomów.
- Może w ogóle jest bezużyteczne ale trzeba poszukiwać - zamyślił się na chwilę nad pewną mechaniczną kwestią, no bo karczmarz zadał dobre pytanie. Jeśli Uranium jest takie jak węgiel, jeśli uranium, jest lepszym materiałem do pozyskania energii.
- Wie pan to wszystko jest na poziomie badań, może się okazać że te całe Uranium to zwykła kupa no ale trzeba próbować.
Brice Bell
Brice Bell
Liczba postów : 167
Re: Wioska myśliwych  Wto Mar 10, 2015 2:25 pm

- Chcesz się bić?! - zawołał Brwice widząc, jak Walker krzywi do niego mordę.
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Liczba postów : 2461
Re: Wioska myśliwych  Wto Mar 10, 2015 2:28 pm

- To wtedy kupa miejskiej kasy w błoto.. a bo to pierwszy raz - mruknął krzywiąc się.
- Najwyraźniej za dużo jej mają.. albo na prawdę zdesperowani są - stwierdził i zerknął w stronę wyjścia gdzie ktoś na siebie krzyczał.
- A tym już testosteron mózgi wyżarł? Dość tu bab nie mają?
Anthony Walker
Anthony Walker
Liczba postów : 753
Re: Wioska myśliwych  Wto Mar 10, 2015 2:31 pm

Spojrzał pogardliwie na Vrice'a, który najwyraźniej chciał, żeby ktoś mu sowicie wpierdolił. Spojrzał na jego chłopięcą buźkę i jakże urocze cipowate włoski.
- Nie bije się z babami. - oznajmił z pogardą w głosie i wrócił do wpatrywania się w ogień.
Red Ryder
Red Ryder
Liczba postów : 1125
Re: Wioska myśliwych  Wto Mar 10, 2015 2:32 pm

- Myślę że chodzi o to drugie - mruknął a krzyki przerwały kolejne słowa. Podniósł się i podszedł do wyjścia by zobaczyć co się dzieje.
- Hmm trudno powiedzieć - rzucił do Karczmarza. Pierwszy dzień już chłopaki nie wytrzymują. Może za duże zbiorowisko. Sam Red był na cenzurowanym, więc raczej nie ryzykował bójek.
Jim Ledwitch
Jim Ledwitch
Liczba postów : 810
Re: Wioska myśliwych  Wto Mar 10, 2015 2:33 pm

- Spierdalaj!- Jim zaraz stanął murem za kolegom. Co mu taki pseudo barman będzie hojraczył.
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Liczba postów : 2461
Re: Wioska myśliwych  Wto Mar 10, 2015 2:40 pm

Karczmarz tylko wzruszył ramionami i wrócił do swoich zajęć.
Leanne Amelié Hearness
Leanne Amelié Hearness
Liczba postów : 883
Re: Wioska myśliwych  Wto Mar 10, 2015 2:41 pm

- Dajcie sobie spokój - fuknęła spokojna dotąd Lea.
- Dość będziecie mieli okazji żeby się wyżyć po drodze - wskazała podbródkiem dalszy kierunek ich wyprawy.
Anthony Walker
Anthony Walker
Liczba postów : 753
Re: Wioska myśliwych  Wto Mar 10, 2015 2:44 pm

Tony ani myślał ruszać dupę do jakiegoś wypierdka. Nie będzie też mu oddawał tym kamieniem, nie są do kurwy nędzy w podstawówce. Pomacał się po czubku głowy, na którym będzie mieć ślicznego guza.
- Banda idiotów - mruknął pod nosem, zakręcił piersióweczkę i odchylił się, by obserwować nocne niebo.
Jim Ledwitch
Jim Ledwitch
Liczba postów : 810
Re: Wioska myśliwych  Wto Mar 10, 2015 3:05 pm

- Tak się kończy jak dostają debile broń i im się tryb nieśmiertelności włącza.- skwitował do Brica i poszedł wyłożyć się pod swoim kocem.
Anthony Walker
Anthony Walker
Liczba postów : 753
Re: Wioska myśliwych  Wto Mar 10, 2015 3:08 pm

Niech Jim się cieszy, że Tony'emu nie chciało się ruszyć dupy do takich płotek, bo athwale byłyby wtedy ich najmniejszym problemem. W odróżnieniu do swojego przyrodniego brata, Tony był zwyczajnie nieobliczalny.
Uniósł brew słysząc mądrzenie się jakiegoś kolejnego brudasa i w końcu dosiadł się do Lei, co by tak sama nie siedziała.
- mam whisky, chcesz ? - zagadnął
Leanne Amelié Hearness
Leanne Amelié Hearness
Liczba postów : 883
Re: Wioska myśliwych  Wto Mar 10, 2015 3:10 pm

Leanne poszla po coś do jedzenia z tego, co gotowano. Nie był to szczyt jej kulinarnych marzeń, ale wiedziała, żeby nie wybrzydzać. Usiadła z powrotem na swoim kocu i spojrzała na Walkera, który właśnie podszedł.
Autorka miała inne zdanie co do nieobliczalności obu braci przyrodnich, ale nie będzie się wypowiadać.
- Nie, dziekuje - pokręciłą głową - Lepiej weź coś do jedzenia. Póki cokolwiek zostało
Anthony Walker
Anthony Walker
Liczba postów : 753
Re: Wioska myśliwych  Wto Mar 10, 2015 3:14 pm

Za jej radą poszedł wziąć coś, by wrzucić na ząb. On nie wybrzydzał,w końcu z reguł sam sobie gotował, więc to, że robił to ktoś inny było miłą odmianą.
Wrócił z michą czegoś jadalnego i usiadł znów obok. Zauważył, że dziewczyna miała jakąś wysypkę. Oby nie zaraźliwą.
- Jesteś nadal studentką czy dorabiasz gdzieś? - zagadnął zagryzając chlebem
Red Ryder
Red Ryder
Liczba postów : 1125
Re: Wioska myśliwych  Wto Mar 10, 2015 3:15 pm

Red nic nie mówił, spojrzał tylko na Lea równie dobrze mogła by się nazywać Pandora, zostając sam z przemyśleniami autora. Nie uzyskał nigdzie na nie odpowiedzi. Może kiedyś o to zapyta kogoś i ktoś udzieli mu odpowiedzi. Wyszukał wzrokiem Hannona, potem Coena, na szczęście każdy trzymał się od siebie na dystans. Kiwnął porozumiewawczo do Jima, pewnie że by staną po stronie myśliwych, ale nie miał zamiaru się tu bić to była ostateczność. Sam poczłapał do namiotu, gdzieś tam myślami podążył do miasta, może do kogoś kto tam został. Nie wiadomo. Red wiedział jedno trzeba odpocząć przed jutrzejszym marszem.
Leanne Amelié Hearness
Leanne Amelié Hearness
Liczba postów : 883
Re: Wioska myśliwych  Wto Mar 10, 2015 3:26 pm

- Studiuję - przytaknęła - Na razie nigdzie nie dorabiam.. na szczęście nie muszę. Teraz tylko przeniosłam się do domu asystenta, mam nadzieję, że mi to pomoże na przyszłość.. - zastanowiła się. Taki mały krok do samodzielności.
- Smacznego - rzuciła do mężczyzny.
- Nie lubię tu spać.. już mam wszędzie piasek, a to dopiero początke - westchneła.
Anthony Walker
Anthony Walker
Liczba postów : 753
Re: Wioska myśliwych  Wto Mar 10, 2015 4:21 pm

Ach czyli grzeczna córeczka tatusia, studiująca i wpadająca okazjonalnie na pustynie, by urwało jej coś np. paluszki.  Tony zaśmiał się do swoich myśli.
- Ucz się ucz, nauka do potęgi klucz, czy jakoś tak....dzięki - jadł dalej
Och a przepraszam gdzie tego piachu miała najwięcej, on z chęcią sprawdzi, khem ?
Leanne Amelié Hearness
Leanne Amelié Hearness
Liczba postów : 883
Re: Wioska myśliwych  Wto Mar 10, 2015 4:40 pm

- Mam nadzieję zostać na uniwersytecie i wykładać.. A to ma mi pomóc. Odkryć jakiś gatunek rośliny, małej czy dużej.. coś nowego. Albo jakieś nieznane właściwości - westchnęła lekko.
- Romesey przywiózł z poprzedniej wyprawy BuiBuia, a ja wróciłam z pustymi rękami. A raczej prawie bez rąk - dziabneła mięso łyżką by podzielić je na mniejszy kawałek. Leżało jej to trochę na wątrobie.
Wszędzie. I nie zagłębiajmy się w to.
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Liczba postów : 2461
Re: Wioska myśliwych  Wto Mar 10, 2015 10:07 pm

Podróżnicy pewnie szykowali się już na spoczynek, w końcu pora późna, a i za nimi kawał drogi w upale pustyni. Pewnie niektórym przygrzało, kto nie zabrał ze sobą kapelusza.
Kiedy była już względna cisza, a chętni mężczyźni wyruszyli na wartę, reporter Radia Wolny NeoZiggurat usiadł w kącie izby i nadał kolejny komunikat. Niech miasto wie, że wszyscy żyją i mają się dobrze!

Głęboka noc zapadła, wszyscy głęboko śpią, a gdzieś ze wschodu do uszu tych z bezsennością i naszych kochanych zwiadowców doszło głuche wycie...
Anthony Walker
Anthony Walker
Liczba postów : 753
Re: Wioska myśliwych  Wto Mar 10, 2015 10:57 pm

Już dawno zjedli i rozmawiali o pierdołach przyciszonym głosem, potem Lea być może się położyła spać, a on czuwał. , Gdy nagle usłyszał wycie, wstał ostrożnie.
Blisko to? Daleko? Budzić innych? Bezszelestnie przykucnal niedaleko ogniska i nasluchiwal
Sponsored content
Re: Wioska myśliwych 

Wioska myśliwych
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 4 z 19Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Step-
Skocz do: