IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Listy Lennoxa

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Liczba postów : 548
Chester Lennox
Taka tam poczta
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Liczba postów : 2879
Mistrz Gry
Szanowny Panie Lennox,

uprzejmie zawiadamiamy, że Pański wniosek o zakończenie działalności gospodarczej został rozpatrzony pozytywnie. Pańska firma została wykreślona z Ziggurackiego Rejestru Przedsiębiorców.
Życzymy powodzenia w szukaniu nowego zatrudnienia!

Z poważaniem,
Sekretarz Ziggurackiego Rejestru Przedsiębiorców,
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 2018
Henry Marchant
Tak jak się umawialiśmy. Bistro w strefie drugiej, tego popołudnia.
M.
Powrót do góry Go down
Mistrz Gry
Liczba postów : 2879
Mistrz Gry
Szanowny Panie Lennox,

wniosek o wydanie kopii pisma wnoszącego o zakończenie Pańskiej działalności gospodarczej został rozpatrzony pozytywnie. Z przykrością zawiadamiamy jednak, że dokument zaginął. Został wpisany do ksiąg Archiwum Ziggurackiego Rejestru Przedsiębiorców, co potwierdza jego istnienie, jednak samego pisma nie możemy znaleźć.

Z poważaniem,
Zastępca Sekretarza Archiwum Ziggurackiego Rejestru Przedsiębiorców,
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 2018
Henry Marchant
Detektywie,
Nie ma sprawy, może Pan przeszukać mieszkanie. Wracam z redakcji późnym popołudniem. Proszę tylko wybrać datę, nie będę zdziwiony pańskim przybyciem.

M.
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 306
Robert Pearson
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 653
Madeleine Rowley
(List napisany brzydko i koślawo, bo Maddie pisała lewą ręką).

Drogi Chesterze,

wróciłam z wyprawy. Cała i zdro... W zasadzie to mam złamany prawy nadgarstek, mnóstwo siniaków i otarć. Napisanie tego listu zajęło mi wieki. Jak znajdziesz dla mnie czas, to Ci wszystko opowiem.

Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko dobrze i uraczysz mnie dobrymi wiadomościami.

Pozdrawiam,
Mad
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 653
Madeleine Rowley
Mój drogi Lennoxie,

Przyznam szczerze, że entuzjazm bijący z Twojego listu jest aż nad wyraz widoczny! Mam nadzieję, że nie zrobiłeś niczego głupiego...

Och, oczywiście żartuję. Nie mogę się doczekać spotkania, bo jestem niezmiernie ciekawa, co też wymodziłeś. Aż się uśmiecham do siebie, bo wydaje mi się, że Twój list zwiastuje dobre nowiny.

Maddie

Ps. Trzymam się, trzymam! O mnie nie musisz się martwić.
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 3941
dr Joshua Grant
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 39
Avery King
Szanowny panie Lennox

Nazywam się Avery King i jestem stażystą w radiu Wolny NeoZiggurat. Mam nadzieje że pamięta pan jeszcze mojego ojca, Noah'a Kinga? Podobno się znacie - właściwie to od niego się o panu dowiedziałem. Słyszałem również że zostało panu przydzielone biuro w Centrum. Zechciał by pan udzielić mi wywiadu, podczas audycji radiowej w radiu Wolny NeoZiggurat? To byłby wielki zaszczyt, gościć pana u nas.

Z Poważaniem
Avery King
Powrót do góry Go down
Liczba postów : 183
Isleen Callahan
Drogi Lennoxie,
umyj się, uczesz się i widzimy się na ślubie mojej siostry. Nie bierz piersiówki, alkoholu będzie dostatek.

Twoja zawsze pomocna,
Isleen
Powrót do góry Go down
Sponsored content
Powrót do góry Go down

Listy Lennoxa
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1