Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 

Share

Listy do Patricka

Patrick Moncreiff
Patrick Moncreiff
Liczba postów : 602
Listy do Patricka  Nie Sie 10, 2014 2:54 pm

Poczta.
Charlotte Moncreiff
Charlotte Moncreiff
Liczba postów : 1174
Re: Listy do Patricka  Sob Paź 11, 2014 2:01 pm

Drogi Patricku




Zbyt hojnie obdarzasz mnie komplementami. Chociaż jest to niezwykle miłe, to nie wiem czy na nie zasłużyłam.

Również wracam myślami do naszego ostatniego spotkania, wyczekując kolejnego.


Mam tak dużo do opowiedzenia, równocześnie żałując, że pewne wydarzenia dane było mi przeżyć bez Twego towarzystwa.




Oczywiście pojawię się w Confideorze.




Charlotte Marchant
Charlotte Moncreiff
Charlotte Moncreiff
Liczba postów : 1174
Re: Listy do Patricka  Wto Paź 28, 2014 11:17 pm

Drogi Patricku.
Podpisałam kontrakt przesłany przez Theresę.
W piątek zagoszczę na scenie Confiteora i mam nadzieję, że znajdziesz trochę czasu, by zasiąść wtedy na sali.

Charlotte
Laura Leviani
Laura Leviani
Liczba postów : 315
Re: Listy do Patricka  Czw Gru 18, 2014 10:48 am

Drogi Patryku

Długo się zastanawiałam czy napisać, czy nasze kolejne spotkanie, ma sens, czy moja "rehabilitacja" ma szansę powodzenia. Nasze ostatnie spotkanie zakończyło się za szybko, stanowczo za szybko. Mogę być z Tobą szczera, może zaryzykuję, bo przecież nie mam nic do stracenia prawda?!
Nie wiem czy wierzysz czy też nie, w takie przypadki. Pierwsze nasze spotkanie zasiało we mnie ziarenko nadziei, że mogę kogoś kochać, że mogę żyć normalnie, jednak czy ziarenko wystarczy aby być kochanym, czy mężczyzna jest wstanie dać mi ukojenie, czy tylko zaspokoić swoje żądze. Myślę, że Ty był byś w stanie, ale czy jest jakaśkolwiek szansa byś był ukojeniem, moim ukojeniem. Twoje oczy dały mi nadzieję, a czy sam nie mówiłeś że trzeba chcieć, chociażby spróbować, ja chciała bym spróbować, a Ty Patryku? Czy był byś wstanie chociaż spróbować, bez obietnic, bez nakazów i zakazów, tylko spróbować. Każde odrzucenie, jest dla mnie skreśleniem mnie. Przepraszam nie umiem już i inaczej. Nie umiem już żyć.

Z poważaniem Laura Leviani
Robert Pearson
Robert Pearson
Liczba postów : 286
Re: Listy do Patricka  Czw Gru 25, 2014 12:38 am

Listy do Patricka LWGFAcg
Maeve Reilly
Maeve Reilly
Liczba postów : 112
Re: Listy do Patricka  Pon Lut 23, 2015 10:28 am

Listy do Patricka 2ql8qdl
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Listy do Patricka  Pią Kwi 03, 2015 9:50 am

Patrick,
piszę do Ciebie w nietypowej sprawie, ale będę prosił cię o pomoc. Chodzi o moją przyjaciółkę, Nainę Webb. Ostatnio w jej życiu nawarstwiło się wiele przykrych spraw, co wpędziło ją w załamanie nerwowe. Martwię się o nią, całymi dniami leży na oddziale i patrzy martwym wzrokiem w sufit. Nie chce słuchać moich rad, zresztą co ze mnie za psychoanalityk?
Mógłbyś do niej zajrzeć? Naprawdę potrzebuje pomocy. Sala 105, oddział pooperacyjny. Obiecuję, że odpowiednio się odwdzięczę, gdy ty będ ziesz potrzebował mojej pomocy.
Joshua Grant
Fanny Marchant
Fanny Marchant
Liczba postów : 1526
Re: Listy do Patricka  Pią Kwi 03, 2015 12:25 pm

Patricku,
ostatnio chciałam cię zapytać o poradę, ale wyszliście z Charlotte tak szybko, że nie zdążyłam zrobić czegokolwiek.
Brat mojego przyjaciela jest lekko opóźniony umysłowo i zastanawiam się, czy nie dałoby mu się pomóc w jakiś sposób terapią u Ciebie. Biedak obecnie jest na wyprawie ( na wszystkie maszyny, że też brat go puścił! oby przeżył), jednak niebawem powinien wrócić.

Fanny
.
Gertrud Osel
Gertrud Osel
Liczba postów : 132
Re: Listy do Patricka  Nie Maj 03, 2015 7:02 pm

Listy do Patricka QR1vTRF
Odette Sinclair - Pirce
Odette Sinclair - Pirce
Liczba postów : 652
Re: Listy do Patricka  Pon Lis 23, 2015 10:44 am

Listy do Patricka 19enx8j
Fanny Marchant
Fanny Marchant
Liczba postów : 1526
Re: Listy do Patricka  Pią Gru 18, 2015 10:20 pm

Listy do Patricka 1xE6UCv
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Listy do Patricka  Wto Lut 09, 2016 3:37 pm

Sponsored content
Re: Listy do Patricka 

Listy do Patricka
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1
Similar topics
-
» listy do Mad
» Listy Meg
» Listy Beth
» Listy Nathaniela
» Listy Lennoxa

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Poczta i rozmowy telefoniczne :: skrzynki z poprzednich rozgrywek-
Skocz do: