Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 

Share

Joshua - Victoria, 27.07.2865

dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Joshua - Victoria, 27.07.2865  Czw Gru 18, 2014 9:52 pm

53
Tiruriru!
Usłyszawszy zapewne głos narzeczonej, nie wiedział jak zacząć.
- Hej skarbie... Wiesz nie gniewaj się, ale był taki mały wypadek... To nie wina protezy, zwykle zwarcie... I tak jakby mi kciuk urwało - nerwowy glos
dr Wiktoria Beowulf
dr Wiktoria Beowulf
Liczba postów : 1956
Re: Joshua - Victoria, 27.07.2865  Czw Gru 18, 2014 9:58 pm

-Cześć Josh....-chwila ciszy, sluchala co ma do powiedzenia-... Że co zrobiłeś?! Jak to kciuk?!
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Joshua - Victoria, 27.07.2865  Czw Gru 18, 2014 10:02 pm

Josh wydawał się jakiś przymulony. Jakby dostał silny lek przeciwbólowy.
- Wystąpiło zwarcie podczas montażu, to się czasem zdarza... Dobrze, że tylko kciuk. Juz mam zszyta rękę, jutro zamówiłem chirurga, by mi wmontowal mechaniczny kciuk... Wiec nie wrócę na noc, to jedyna okazja by popracować nad protezą, którą sam będę nosił...
dr Wiktoria Beowulf
dr Wiktoria Beowulf
Liczba postów : 1956
Re: Joshua - Victoria, 27.07.2865  Czw Gru 18, 2014 10:20 pm

Chwila ciszy.
-Josh.. Slysze, ze jesteś na morfinie albo czym innym przeciwbólowym. Nie ma mowy żebyś został w pracy, zrobisz sobie jeszcze wieksza krzywdę.-mówiła dość stanowczo. Nie bedzie się nad nim rozczulac, toć jej anthwal odgryzł nogę!
-W tym momencie masz zebrać swój seksowny tyłek ze szpitala i iść do domu. Osobiście sprawdzę za godzine czy jesteś w domu. Jak nie to będziesz miał przerąbane.
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Joshua - Victoria, 27.07.2865  Czw Gru 18, 2014 10:34 pm

Nadal gadał jak nacpany.
- Nie... Dostałem zwykły przeciwbólowy, a dla mnie to bardzo ważne, potem już nie będę miał takiej swobody przy manipulacji nerwami. Będzie dobrze. Tylko Perkins juz dwa kwadranse rzyga, chyba mu się ten widok nie spodobał... Słuchaj, muszę Ci coś powiedzieć, bo usłyszysz na pewno spaczoną wersje, a chce uniknąć nieporozumień .. - odchrząknął - cóż... Zaczęli mi szyć dłoń i mnie mdlilo, wiesz krew i te sprawy... I żeby mnie oderwać od gapienia się w ten kikut palca, Colette... eeee... - Jak on to by mógł ująć, by Wiki go nie zajebała? —.. Eeee... Przycisnela swoje usta do moich - tak to było całkiem medyczne wyjaśnienie! — Ale tylko by mnie odciągnąć od skupieniu się na bólu. Słowo honoru. Był to pierwszy i ostatni raz, bo otrzymałabsurową reprymende, o.
Apokalipsa za 3..2...1..
dr Wiktoria Beowulf
dr Wiktoria Beowulf
Liczba postów : 1956
Re: Joshua - Victoria, 27.07.2865  Pią Gru 19, 2014 8:48 am

Wiktoria zamilkła czujac, że szlag ja zaraz trafi. Nie była zła na Josha. Tylko...
-Co za... ruda małpa! ....-westchnięcie-Nie jestem zła, nie na Ciebie.. Tylko proszę, idź do domu, dobrze?
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Joshua - Victoria, 27.07.2865  Pią Gru 19, 2014 8:51 am

I co ? I już? Nie będzie go biła? Ale fajno !
- Viki, przecież Ci tłumaczę, muszę dopracować tą protezę. Brak kciuka nie robi ze nie kaleki - westchnienie - Widzimy się jutro, dobrze ? I nie wierz w cokolwiek innego, co by ci jutro powiedzieli, wiesz jacy ludzie są.
Chwila ciszy
- Kocham Cię, widzimy się jutro.
TRZASK
Sponsored content
Re: Joshua - Victoria, 27.07.2865 

Joshua - Victoria, 27.07.2865
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1
Similar topics
-
» Joshua - Victoria 17.09.2865, grubo po północy
» Patrick - Joshua (7.08.2865)
» Nicolas - Joshua 23 września 2865 roku, wieczór
» Joshua - Beth (17 lutego 2866 )
» Joshua - Viktoria

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Poczta i rozmowy telefoniczne :: Rozmowy telefoniczne-
Skocz do: