Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 

Share

Poczta Jeremiego

Jeremy Lorant
Jeremy Lorant
Liczba postów : 146
Poczta Jeremiego  Pią Maj 15, 2015 4:08 pm

Poczta.
Hazel Blackshear
Hazel Blackshear
Liczba postów : 343
Re: Poczta Jeremiego  Pon Lip 13, 2015 6:28 pm

Jeremy,

Nie potrafię stwierdzić, czy ta książka sprosta Twoim oczekiwaniom. Chciałabym jednak, by wniosła do Twojego życia nowe punkty odniesienia. To wykłady z mechaniki kwantowej wydane w prostym, popularnonaukowym stylu. Mówią o wymiarach, jakie nas otaczają, a także teoretyzują o istnieniu piątego - poza długością, szerokością, wysokością i czasem. Nie musisz rozumieć wzorów. Sama koncepcja istnienia czegoś, czego nie jesteśmy w stanie zobaczyc, a tylko obliczyć, jest fascynująca.

Koniecznie napisz mi, jakie są Twoje wrażenia.

Hazel


Do listu była dołączona książka mająca ponad 600 stron...
Hazel Blackshear
Hazel Blackshear
Liczba postów : 343
Re: Poczta Jeremiego  Wto Lip 21, 2015 5:20 pm

Jeremy,

czego dokładnie nie rozumiesz? Język pisany przecież znasz, słowa nie powinny sprawiać Ci problemu, ani ich znaczenie. Musisz sprecyzować, co sprawia Ci największe trudności. Trudno mi odgadnąć w ciemno, która z koncepcji i teorii jest dla Ciebie kłopotliwa.

Napisz mi, proszę, szczegóły w liście, bądź przyjdź do mojego laboratorium. Nie wpuszczą Cię bez przepustki, więc musisz w recepcji powiedzieć do kogo przyszedłeś, a ja zostanę powiadomiona.

Hazel
Sponsored content
Re: Poczta Jeremiego 

Poczta Jeremiego
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1
Similar topics
-
» Poczta Toni
» Poczta Vivi
» Poczta Isabeli
» poczta Quinna
» Poczta Silvera

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Pozostałe :: poczta i rozmowy telefoniczne-
Skocz do: