Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 

Share

Nathan Lamb

Idź do strony : Previous  1, 2
Nathan Lamb
Nathan Lamb
Liczba postów : 1465
Nathan Lamb  Pon Cze 02, 2014 7:39 am

First topic message reminder :

blaster 
Madeleine Rowley
Madeleine Rowley
Liczba postów : 591
Re: Nathan Lamb  Sro Lip 29, 2015 7:59 am

Nathan,

wszystko się skomp... popieprzyło jeszcze bardziej. Wcale nie będzie lepiej. Ale nie przejmuj się, poradzę sobie.
Zajmij się sprawą Kendry. To na niej powinieneś się skupić.
Musimy...


Mad


PS. Musimy porozmawiać.
Madeleine Rowley
Madeleine Rowley
Liczba postów : 591
Re: Nathan Lamb  Wto Sie 04, 2015 12:40 pm

Nathanie,

jeśli nie wiesz, co napisać, to tylko dowód na to, jak beznadziejna jest sytuacja i jak jesteś, oboje jesteśmy, w tym wszystkim bezradni.
Ja... Czuję jak się zmieniam, Nathanie. Wszystko, w co wierzyłam i czego chciałam bronić, zostało po prostu zmiażdżone w pył tak, jak miażdży się ziarno na mąkę. Nic nie ma juz swojego właściwego kształtu. Lub prawie nic. Czuję narastającą niechęć do świata, do ludzi. A jednocześnie tęsknię do dawnej postawy, jaką miałam. Byłam w stanie walczyć z rodziną, gdy podjęłam decyzję o zostaniu policjantką. Walczyłam o swoje, gdy uczyłam się w szkole policyjnej. Nie dałam się przesunąć nawet o milimetr na posterunku, święcie przekonana, że mam takie same prawa.
I wiesz co?
Gówno prawda. Nie mam żadnych praw i nikt nie kiwnie nawet palcem, by to się zmieniło. Jedyne co mogę osiągnąć w policji to minimum z minimum. Ja przecież nawet awans dostałam tylko dlatego, że sprawa Pixie była głośno i komisarz nie mógł zignorować mojego udziału.
I owszem, nadal wywołuje to u mnie wolę walki. Ale teraz i... chyba nienawiść. Nie wie, nigdy nie odczuwałam, nie umiem zinterpretować tego, co czuję.
Ale nie musisz się o mnie martwić. To, co się stało. To, co ma miejsce. To wszystko mnie zmieniło, ale nie złamało. Po prostu... Staję się powoli człowiekiem, którym nie do końca chciałam być. Nikt jednak nie obiecywał, że będzie kolorowo. W całkiem beztroski sposób myślałam, że mogę zachować siebie.
Nie mogę.
Skutecznie wybito mi to z głowy.
Jestem sfrustrowana, zła, przygnębiona i... przerażona. Jeśli takie nastroje Cię nie zrażają, to możemy się umówić. Na kiedyś. Tak, jak pisałam poprzednio - musimy porozmawiać. Tak czy inaczej.

Mad
Faye Salmons
Faye Salmons
Liczba postów : 784
Re: Nathan Lamb  Sro Sie 12, 2015 10:34 am

Za słabo grasz, Lamb.



Faye chyba rezygnowała z form grzecznościowych w swoich listach. Albo miała je gdzieś przy Nathanie. W ogóle z wielu rzeczy ostatnio rezygnowała, zamykając się w domu.
Faye Salmons
Faye Salmons
Liczba postów : 784
Re: Nathan Lamb  Sro Sie 12, 2015 10:55 am

Tak pewny siebie jesteś? Niech Ci będzie. Przyjdź i pokaż czy umiesz grać.

Faye
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Liczba postów : 2461
Re: Nathan Lamb  Czw Sie 27, 2015 8:25 pm

Do oficera policji, Nathana Lamb
Pańską prośbę o przyznanie drugiej służbowej broni (Rewolwer Podstawowy typu 2) rozpatrzono z wynikiem pozytywnym. Po odbiór kwitu potwierdzającego przyznanie broni proszę zgłosić się do Wydziału Pozwoleń wraz z dokumentem potwierdzającym tożsamość oraz legitymacją policyjną w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 12:30.

Ratusz, Wydział Pozwoleń
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Liczba postów : 2461
Re: Nathan Lamb  Wto Wrz 08, 2015 6:15 pm

Szanowny Panie Lamb,

Pańska prośba o przyznanie tymczasowej opieki nad nieletnią Kendrą Kenway Nainie WEbb została odrzucona.
O dalszych losach dziewczynki zadecyduje pracownik opieki społecznej.

Z poważaniem,
Lincoln Fassy
.
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Liczba postów : 2461
Re: Nathan Lamb  Wto Wrz 08, 2015 6:21 pm

Szanowny Panie Lamb,

z radością informuję, że uzyskał Pan zgodę na dofinansowanie zabiegu wprowadzającego protezę ucha.
Przyznano Panu również odszkodowanie...

Z poważaniem,
Elanor Rigby.



Aby dowiedzieć się, ile uda się wycisnąć ze skarbu miasta, musisz rzucić kością w TYM temacie. Kostki pojawią się już niebabwem, o cyzm zostaniesz poinformowany.
Sylvia Valmount
Sylvia Valmount
Liczba postów : 1574
Re: Nathan Lamb  Sro Wrz 16, 2015 9:55 am

Czarny aniołku,

mam cały uświniony motor, a Ty mi wisisz czyszczenie. Kiedy mogę wpaść na konserwację mojej zabawki?

S.
Sylvia Valmount
Sylvia Valmount
Liczba postów : 1574
Re: Nathan Lamb  Sro Wrz 16, 2015 10:07 am

Lamb,

przestań być taki pewny siebie, bo nie wyjdzie Ci to na dobre. I to wcale nie jest groźba! Pamiętam co wygrałam w pokera, więc może... nastaw się na stanie przy garach?

S.
Sylvia Valmount
Sylvia Valmount
Liczba postów : 1574
Re: Nathan Lamb  Sro Wrz 16, 2015 10:22 am

Skarbeńku,

jakiej libacji? Ty chyba jeszcze porządnej libacji nie widziałeś. Poza tym mówię o czymś innym. Wygrałam kolację przy świecach u Ciebie. Powiedz kiedy, muszę sukienkę wyprasować.

S.
Sylvia Valmount
Sylvia Valmount
Liczba postów : 1574
Re: Nathan Lamb  Sro Wrz 16, 2015 10:46 am

Aniołku,

widzisz, jednak potrafię Cię czymś zaskoczyć, a myślałam, że to niemożliwe. Zakoszę coś Pearsonowi z Paradise, jedna butelka w tą czy w tą nie zrobi różnicy.
Skoro ja będę w sukience to widzę Cię pod krawatem!

S.
Sylvia Valmount
Sylvia Valmount
Liczba postów : 1574
Re: Nathan Lamb  Sro Wrz 16, 2015 10:56 am

Myślę, że coś będę dla Ciebie miała, ale to nic pewnego. I nie będą to moje cycki, choć może i w pakiecie dostaniesz.
Ubierz się normalnie, bo jakbyś przywitał mnie w samym krawacie to ani kolacji byśmy nie zjedli, ani byśmy nie pogadali. Nie uważasz...?

S.
Sylvia Valmount
Sylvia Valmount
Liczba postów : 1574
Re: Nathan Lamb  Sro Wrz 16, 2015 11:21 am

Nie wypowiadaj marzeń głośno, bo jeszcze się spełnią.
Do zobaczenia,
S.
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Nathan Lamb  Wto Lut 09, 2016 3:47 pm

Matylda Hornybottom
Matylda Hornybottom
Liczba postów : 256
Re: Nathan Lamb  Pią Mar 18, 2016 12:06 pm

Hej Nathan!
tak słyszałam o ślubie panny Callahan i tego doktora, plotkują o tym nieustannie przy ekspresie do kawy. Gadają, że poślubia go tylko dla pieniędzy, jakie to okrutne!
Z chęcią ci potowarzyszę ! Podjedź jutro po mnie, będę czekała.
Matylda

Naina Webb
Naina Webb
Liczba postów : 1956
Re: Nathan Lamb  Sro Kwi 20, 2016 9:08 pm

Bardzo enigmatycznie, jak na Nainę, napisany liścik:
Kendry nie ma w domu od kilku dni.
Naina
Naina Webb
Naina Webb
Liczba postów : 1956
Re: Nathan Lamb  Sro Kwi 27, 2016 9:07 pm

Szanowny Panie Lamb,

Nie sądzę, by wychodzenie gdziekolwiek razem było dobrym pomysłem, ani by Pana wcześniejsza propozycja była dobrze przemyślana.

Z szacunkiem,
Naina Webb
Naina Webb
Naina Webb
Liczba postów : 1956
Re: Nathan Lamb  Sro Kwi 27, 2016 9:10 pm

Drugi list, podpisany KENDRA.

Droga Kendro,
Chciałabym z Tobą porozmawiać na temat tego co się wydarzyło ostatnio. Nie wydawałaś się uważać tego za zły pomysł.

Naina
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Liczba postów : 2461
Re: Nathan Lamb  Nie Maj 15, 2016 8:10 pm

Spoiler:
Oficerze Lamb

W odpowiedzi na Pańskie poprzednie pismo z dnia dd.mm.yyyy r., doceniając Pana inicjatywę i zaangażowanie, uprzejmie informuję, iż przedstawiona przez Pana prośba spotyka się z brakiem akceptacji.

Z poważaniem,
John Meyers
Zastępca Naczelnika Policji


Spoiler:
Szanowny Panie Lamb

W związku z Pańskim listem z dnia dd.mm.yyyy r., informujemy iż wszczęta została procedura lustracyjna. Odpowiednie instancje aparatu wykonawczego władzy miastowej wystosują odpowiednią informacje po jego zakończeniu. Pański list musi się zatem spotkać z odmową.

Dołączając wyrazy szacunku i podziękowania za zaangażowanie,
Mark Roberts
Matylda Hornybottom
Matylda Hornybottom
Liczba postów : 256
Re: Nathan Lamb  Czw Mar 28, 2019 12:53 pm

Krótki liścik do świeżo upieczonego tatusia

Witaj Nathan,
masz córkę. Uznałam, że powinieneś wiedzieć.
Matylda.
Sponsored content
Re: Nathan Lamb 

Nathan Lamb
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
Similar topics
-
» Nathan Lamb
» Nathan Lamb
» Nathan Lamp
» Sylvia (szpital) - Lamb - 6 maja

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Poczta i rozmowy telefoniczne :: skrzynki z poprzednich rozgrywek-
Skocz do: