Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 

Share

Listy do Ellie

Ellie Hammerslay
Ellie Hammerslay
Liczba postów : 242
Listy do Ellie  Wto Cze 16, 2015 8:57 am

Listy do Ellie Old_letters_by_bloodred_sea

||   LISTY DO ELLIE   ||
Madeleine Rowley
Madeleine Rowley
Liczba postów : 591
Re: Listy do Ellie  Pon Lip 13, 2015 9:53 am

WEZWANIE



Wzywa się panią do osobistego stawienia w dniu 13 stycznia o godz. 14:00 w komisariacie policji w NeoZigguracie przy Ul. Piątej jako świadek w sprawie incydentu, jaki miał miejsce na obrzeżach miasta.


Wezwana powinna posiadać przy sobie dokument tożsamości.



Młodszy Aspirant Madeleine Rowley
dr Victor Howard
dr Victor Howard
Liczba postów : 963
Re: Listy do Ellie  Pią Lip 24, 2015 11:35 am

Droga Ellie,

Nie mam Ci wiele do napisania, poza podziękowaniem za miło spędzony czas. A ten swoją drogą mija zdecydowanie za szybko w Twoim towarzystwie. Miałem podać Ci swoje dane kontaktowe, nim się rozstaliśmy, jednak zupełnie zapomniałem, za co przepraszam. Może za bardzo zapatrzyłem się w Twoje oczy?
Niemniej życzę Ci owocnych studiów na psychologią i obyś wkrótce mnie zaskoczyła!

Pozdrawiam!
Victor Howard
dr Victor Howard
dr Victor Howard
Liczba postów : 963
Re: Listy do Ellie  Sob Lip 25, 2015 11:52 pm

Droga Ellie,

Nie będę przeczyć, że wątpię, by Twoje studia przyniosły oczekiwane rezultaty. Do takich badań potrzebna jest grupa naukowców. Próbując z kolei udowodnić tezę, związaną z psychologią ludzką - a jak wiemy każdy człowiek jest inny i na podobne bodźce reaguje inaczej - potrzeba miesięcy, jeśli nie lat, by Twa teoria przeszła testy wiarygodności. Ty jednak nie musisz niczego udowadniać. Jeśli studia nad psychologią przyniosą Tobie ukojenie praca zdecydowanie warta jest świeczki. Pytaj jeśli będziesz potrzebowała informacji. Służę pomocą i dobrą radą i jak choć pisałem to już w poprzednim liście powtórzę się - liczę, że mnie zaskoczysz.

Pozdrawiam,
Victor

PS.
Chciałaś mnie spoliczkować?!
dr Victor Howard
dr Victor Howard
Liczba postów : 963
Re: Listy do Ellie  Sro Lip 29, 2015 11:21 am

Droga Ellie,

Tak, pewnie traktuję Cię jak dziewczynę, która nie wie na co się porywa. Bo czy Ty sama wiesz? Choć mój ton, który wydał Ci się lekceważący, wynika jedynie z braku zrozumienia. Musisz Ellie być świadoma, że jako człowiek nauki, trudno pojąć mi co chcesz osiągnąć samym tylko teoretyzowaniem. Czy bez możliwości potwierdzenia swojej teorii nie będzie to w pewnym sensie bezcelowa praca? Bez zastępu wyspecjalizowanych naukowców wokół siebie nigdy nie dowiesz się, czy Twoje założenia są słuszne. Czy więc praca naprawdę warta jest świeczki? Jeśli uznasz, że tak uszanuję Twoją decyzję, choć z pewnością byłoby mi łatwiej gdybyś wytłumaczyła mi dlaczego tak sądzisz? Jeśli zgodzisz się jednak ze mną nie pozostanie nam nic innego jak zamknąć temat.

Victor
dr Victor Howard
dr Victor Howard
Liczba postów : 963
Re: Listy do Ellie  Pon Paź 26, 2015 8:49 pm

Droga Ellie,

Jak się miewasz? Zastanawiałem się, czy Twoje studia przyniosły oczekiwany rezultat? Mam nadzieję, że nie zaczniesz dopatrywać się w tym pytaniu wzgardy. Wręcz przeciwnie. Przemyślałem to i owo i choć zajęło mi to zbyt wiele czasu, zastanawiałem się, czy nie zechciałabyś podzielić się ze mną swoimi wynikami?

Victor Howard
dr Victor Howard
dr Victor Howard
Liczba postów : 963
Re: Listy do Ellie  Nie Lis 08, 2015 3:21 pm

Droga Ellie,

Jak to porzuciłaś studia? Przy naszej ostatniej rozmowie odniosłem wrażenie, że były dla ciebie bardzo znaczące.
Kawiarnia brzmi świetnie. Może odbiorę cię jutro, a do której kawiarni się udamy zdecydujemy po krótkim spacerze? Choć jeśli wolisz możemy spotkać się od razu na miejscu. Powiedz tylko gdzie i kiedy.

Victor
Wodzirej
Wodzirej
Liczba postów : 797
Re: Listy do Ellie  Pon Gru 14, 2015 3:50 pm

WEZWANIE


Wzywa się panią do osobistego stawienia w dniu x maja o godz. 14:00 na komisariacie policji w NeoZigguracie przy Ul. Piątej jako świadek w sprawie incydentu, jaki miał miejsce na obrzeżach miasta.


Wezwana powinna posiadać przy sobie dokument tożsamości.
dr Victor Howard
dr Victor Howard
Liczba postów : 963
Re: Listy do Ellie  Nie Gru 20, 2015 8:03 pm

Droga Ellie,

Mijają kolejne dni, aż niedługo minie tydzień odkąd się ostatnim razem widzieliśmy. Mam nadzieję, że i ty możesz uznać tamto popołudnie za bardzo udane.
Może uda nam się gdzieś wyjść razem jeszcze za czasu trwania festynu. Jeśli nie chciałbym Ci życzyć udanego Święta Ognia!

Victor
dr Victor Howard
dr Victor Howard
Liczba postów : 963
Re: Listy do Ellie  Wto Gru 22, 2015 8:57 pm

Droga Ellie,

zdecydowanie nie było to ostatnie popołudnie, które spędziliśmy w ten sposób razem. Sam miałem zaproponować byśmy częściej pozwalali sobie na takie przyjemności. Miło mi słyszeć, a właściwie czytać, że i Ty myślisz podobnie.
Skoro tak może potowarzyszę Ci w drodze na komisariat? Mógłbym poczekać na Ciebie na miejscu - i tak mam aż nadto książek medyczynych zalegających na biurku, mógłbym w końcu zrobić z nich użytek. A wtedy mogłbym zacząć poprawiać Ci humor tuż po wyjściu z komisariatu i w drodze na festyn. Co o tym myślisz?

Victor
Joel Miller
Mistrz Gry
Joel Miller
Liczba postów : 340
Re: Listy do Ellie  Nie Mar 13, 2016 10:42 pm

Przepraszam Ellie.
Mój Motylku.
Wybacz mi.


Kartka papieru bez wątpienia zapisana była węglem, pismo było trochę niezdarne jednakże całkowicie czytelne. Nigdzie nie było podanego adresu zwrotnego.
dr Victor Howard
dr Victor Howard
Liczba postów : 963
Re: Listy do Ellie  Pon Paź 03, 2016 3:46 pm

Kochana Ellie,

Co u Ciebie? A właściwie to wcale nie chcę wiedzieć. Nie drogą listową. Chciałbym Cię znowu zobaczyć. Jeśli oczywiście dasz zaprosić się do teatru? Mógłbym odebrać cię z pracy, co ty na to?

Victor
dr Victor Howard
dr Victor Howard
Liczba postów : 963
Re: Listy do Ellie  Nie Kwi 28, 2019 10:10 am

Ellie,

Spotkajmy się o 16 w parku. Będę czekał przy wschodniej bramie wejściowej.

V.
Sponsored content
Re: Listy do Ellie 

Listy do Ellie
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1
Similar topics
-
» Ellie Hammerslay
» Listy Nathaniela
» Listy Meg
» listy do Mad
» listy do Lucy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Poczta i rozmowy telefoniczne :: skrzynki z poprzednich rozgrywek-
Skocz do: