Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 

Share

Listy Beth

Beth Randall
Beth Randall
Liczba postów : 1223
Listy Beth  Sob Mar 01, 2014 11:08 pm

Like a Star @ heaven


Ostatnio zmieniony przez Beth Sanders dnia Wto Lut 10, 2015 6:45 pm, w całości zmieniany 1 raz
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Liczba postów : 2461
Re: Listy Beth  Sro Maj 14, 2014 2:09 pm

Szanowna Pani,

przesyłamy szczere wyrazy współczucia z powodu śmierci Pani męża.

Ta tragiczna wiadomość wstrząsnęła nami do głębi. Pani mąż był człowiekiem godnym zaufania i dobrym obywatelem.

Życzymy Pani wiele sił, aby znieść ten ból.

Pragniemy również poinformować Panią, że cały majątek męża został przelany na Pani konto.

Z poważaniem,
Dyrektor Banku Neozigguratu,
Murray Lewin Derricks
Naina Webb
Naina Webb
Liczba postów : 1956
Re: Listy Beth  Nie Lip 06, 2014 5:04 pm

Kochana Beth,
Wygrałam właśnie na loterii 100K i jestem w kropce! Nie spodziewałam się, że tak szybko zdobędę potrzebną mi sumę. Może po prostu chciałam dać sobie jeszcze trochę czasu, bo boję się otworzyć cukiernię?
Poradź mi, proszę, co mam zrobić!

Naina
Naina Webb
Naina Webb
Liczba postów : 1956
Re: Listy Beth  Nie Lip 06, 2014 9:20 pm

W takim razie poczekam jeszcze chwilę. Może to coś zmieni, może coś da? Nie mam pojecia, po prostu czuję, że powinnam poczekać.
Może powinnam jeszcze porozmawiać z Redem?
W ogóle - co o nim sądzisz?

Naina
Silas Kenway
Silas Kenway
Liczba postów : 603
Re: Listy Beth  Wto Lis 18, 2014 7:53 pm

Beth,
Mia jest w szpitalu, jakiś imbecyl ją potrącił motocyklem. Nie czekaj na mnie, nie wrócę dziś na noc.
Chris
Naina Webb
Naina Webb
Liczba postów : 1956
Re: Listy Beth  Sro Lut 11, 2015 6:18 pm

Beth,
Jeśli chcesz się ze mną zobaczyć to wiesz gdzie pracuję.

Naina
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Liczba postów : 2461
Re: Listy Beth  Sob Lut 14, 2015 4:48 pm

Listy Beth C2C0bR4
Esme Grant
Esme Grant
Liczba postów : 623
Re: Listy Beth  Pon Lut 16, 2015 5:57 pm

Beth,
wybacz, że ostatnimi czasy mnie nie było obok Ciebie, jak i przy wybudzeniu. Mam nadzieję, że nie jesteś o to zło, bo czas i praca nie pozwala.
Jak się z tym uporam, natychmiast pojawię się u Ciebie!

Esme
Naina Webb
Naina Webb
Liczba postów : 1956
Re: Listy Beth  Wto Lut 17, 2015 2:14 pm

Beth,
Kendra ma problemy z protezą. Trzeba ją wymienić. Poniżej przesyłam całą specyfikację, którą dostałam od dr Granta.
Proszę o wycenę i datę odbioru.
Naina
Naina Webb
Naina Webb
Liczba postów : 1956
Re: Listy Beth  Wto Lut 17, 2015 3:30 pm

Dostałam środki na Kendrę i zamierzam je na nią wydać, do tego zalicza się też proteza. Jeśli jej nie wycenisz po prostu wpłacę jakąś kwotę na Twoje konto.
Naina
Red Ryder
Red Ryder
Liczba postów : 1125
Re: Listy Beth  Pią Mar 06, 2015 8:22 am

Spotkajmy się...

Red
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Listy Beth  Sob Mar 28, 2015 10:23 am

Beth,
nie wiem, czy Cię to obchodzi i czy Naina by sobie tego życzyła, ale miała wypadek. Amputowano jej dłoń. W razie czego znajdziesz mnie w szpitalu.

Joshua Grant
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Listy Beth  Pon Kwi 27, 2015 7:30 pm

Beth,
wybacz, że nie zjawiłem się u Ciebie osobiście, ale mam ostatnio mnóstwo. Będę potrzebował części do protez, na osobnej kartce załączyłem ich listę. Gdy będą do odbioru, daj mi proszę znać, przyjdę po nie.
Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko jest w porządku. Dajesz sobie radę w sklepie? Słyszałem o śmierci Cobena, więc domyślam się, że twoja pracownica a jego żona pewnie teraz Ci niewiele pomaga.
Joshua Grant


(na osobnej kartce lista części)
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Liczba postów : 2461
Re: Listy Beth  Sro Lip 29, 2015 9:25 pm

Szanowna Pani Randall,

pragnę poinformować, że w wyniku zaistniałej sytuacji (to jest postrzelenia za pomocą nielegalnej broni funkcjonariusza policji przez nieletnią Kendrę Kenway) zmuszony jestem przekazać Kendrę do domu Opieki Społecznej, gdzie pozostanie do czasu aż nie zostanie podjęta decyzja o jej dalszych losach. Za nieupilnowanie dziewczynki grozi pani odebranie praw do opieki nad nieletnią.

Z poważaniem, Maksencjusz Dickberry.
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Listy Beth  Wto Sie 11, 2015 10:50 am

Beth,
Bardzo dziękuję Ci za mile słowa. Co do modułu czucia, jest to oczywiście możliwe. Spotkajmy się może u mnie, mój adres to Xxx. Ustalimy warunki zadowalające dla obu stron.
Mam nadzieje, ze u ciebie wszystko w porządku.
Joshua
Hayden Maclean
Hayden Maclean
Liczba postów : 292
Re: Listy Beth  Wto Sie 11, 2015 3:59 pm

Droga Pani Sanders,

proszę mi wybaczyć te śmiałość w napisaniu listu, ale - doprawdy - trudno jest mi się powstrzymać przed tym czynem. Wszak była mi Pani niezwykle pomocna, opowiadając o mieście, a ja do tej pory nie miałem okazji spełnić swojej obietnicy i przyjść po Panią, by wspólnie zwiedzić miasto.
Proszę mi wierzyć, sam czuję się niezręcznie z tym moim opóźnieniem. Nie jest to jednak dowód na to, że o Pani zapomniałem. O, to na pewno nie! Chciałem jednak pozałatwiać najpierw wszystkie rzeczy na Uczelni, by niedokończone sprawy nie zaprzątały mi głowy podczas spotkania z Panią.
Mam nadzieję, że okaże mi Pani wyrozumiałość, a ja postaram się jak najszybciej Panią odwiedzić.

Z poważaniem,
Hayden Maclean
Metis Curbeam
Metis Curbeam
Liczba postów : 253
Re: Listy Beth  Sro Sie 12, 2015 12:58 pm

Pani Sanders,

chciałabym Panią bardzo przeprosić za moją nieobecność i brak kontaktu. Wiem, że jest to niedopuszczalne i bardzo nieprofesjonalne. Chciałam przyjść do Pani osobiście, ale... Prawdę mówiąc jest mi bardzo wstyd, nie wiem czy umiałabym Pani spojrzeć w oczy.
Moje życie wywróciło się do góry nogami. Śmierć męża oraz śmierć jego siostry wpłynęły na mnie tak bardzo, że praktycznie wyłączyłam się z życia. Dopiero teraz, po paru miesiącach, udaje mi się wrócić nieco do rzeczywistości...
Chciałabym nieśmiało zapytać czy jest jeszcze możliwość podjęcia u Pani pracy? Nie jest to dla mnie w tym momencie konieczność, ale przebywanie z ludźmi na pewno pomoże mi szybciej przystosować się do obcowania z kimś innym niż tylko z samą sobą.
Bardzo proszę o odpowiedź.
I jeszcze raz najmocniej przepraszam!

Z poważaniem,
Metis Curbeam
Red Ryder
Red Ryder
Liczba postów : 1125
Re: Listy Beth  Czw Wrz 10, 2015 10:59 am

Droga Beth

Mam dla Ciebie niepokojącą informację.
W mieście panuje plaga szczurów, nie wiem drugiej strefie, ale w slumsach jest ich pełno. Nie udało mi się uniknąć pogryzienia, trafiłem do szpitala. Mam nadzieje że to nic poważnego.
Bądź ostrożna.

Red
Hayden Maclean
Hayden Maclean
Liczba postów : 292
Re: Listy Beth  Pon Wrz 21, 2015 9:04 am

Droga Pani Sanders,

Czy uczyni mi Pani ten zaszczyt i wybierze się ze mną na niewinny spacer po parku? Będę zobowiązany i szczęśliwy mogąc zamienić z Panią parę słów.

Z wyrazami szacunku,
Hayden MacLean


Najprawdopodobniej byli już na "ty", ale Hayden w listach nadal poczuwał się do formy grzecznościowej.
Hayden Maclean
Hayden Maclean
Liczba postów : 292
Re: Listy Beth  Pon Wrz 21, 2015 10:46 am

Listy Beth Tumblr_m9n5398N0N1r1eamko1_500

Droga Pani Sanders,

Oczywiście rozumiem i uszanuję Pani odmowę. Mam tylko nadzieję, że Pani sprawy rodzinne szybko zostaną ustabilizowane, a Pani odczuje spokój. Proszę pamiętać, że gdyby Pani tego potrzebowała, zawsze jestem do Pani dyspozycji.

Z wyrazami szacunku,
Hayden Maclean
Kate Moon
Kate Moon
Liczba postów : 66
Re: Listy Beth  Pon Gru 28, 2015 10:38 pm

Droga Beth,
zaczynam umierać z ciekawości na tyle, że jestem gotowa zaprzestać pisana w każdej chwili, byle się tylko dowiedzieć co masz mi do powiedzenia. Przy okazji chciałabym dać Ci do przeczytania kilka gotowych już rozdziałów, żebyś je oceniła. Twoje rady zawsze były dla mnie cenne.

Kate.
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Liczba postów : 2461
Re: Listy Beth  Sro Sty 06, 2016 10:23 pm

Szanowana Pani Randall

W procesie akceptacji wniosku o adopcję bierze kilka czynników. Spełnia Pani obecnie większość kryteriów, wliczając w to stabilność majątkową, wysokie miejsce w tak zwanym profilu kandydata na rodzica, szereg innych standardów. Procedura adopcyjna podlega jednak ścisłym zasadom. Większość wniosków o adopcję płynie do nas ze strony par małżeńskich, które zapewniają dziecku odpowiednią ilość czasu przeznaczoną na opiekę. Po głębokim zastanowieniu zdecydowaliśmy się jednak, aby wysłać Tommyego Cobena na trzymiesięczny pobyt w Pani miejscu zamieszkania.

Z wyrazami uprzejmości,
władze sierocińca


Podanie zostało rozpatrzone pozytywnie. Tommy trafi do Beth pod koniec tygodnia. Spędzi u niej trzy (realne) miesiące. Pod koniec wystosujemy odpowiednie pismo z decyzją o ewentualnej adopcji.
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Listy Beth  Czw Mar 10, 2016 3:28 pm

Beth,
na wstępie chciałbym złożyć ci gratulacje z okazji zaręczyn i życzyć wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.
Jak do tej pory nasza współpraca (choćby z modułem czucia), układała się nad wyraz dobrze. Chciałbym Ci więc zaproponować coś znacznie większego, co wiązałoby się z rozwojem i mam nadzieję większymi zyskami dla obu stron. Jeżeli byłabyś zainteresowana, to czy odpowiadałby ci piątek, by spotkać się w twoim zakładzie?

Joshua Grant
Hayden Maclean
Hayden Maclean
Liczba postów : 292
Re: Listy Beth  Nie Mar 17, 2019 10:18 pm

Droga Pani Sanders,

list mój może być wielkim nietaktem po tak długim milczeniu, jednak Pani ostatnią odmowę odebrałem dość długoterminowo. Mam nadzieję, że wszystko u Pani w porządku, a sprawy rodzinne się poukładały. Chciałbym również nieśmiało zapytać, czy zgodziłaby się Pani na wspólną kawę?

Oczywiście, jeśli miałoby to być dla Pani krępujące, zrozumiem odmowę.

Z wyrazami szacunku,
Hayden Mclean
Sponsored content
Re: Listy Beth 

Listy Beth
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1
Similar topics
-
» Listy Lennoxa
» listy do Lucy
» Joshua - Beth (17 lutego 2866 )
» Listy Meg
» listy do Mad

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Poczta i rozmowy telefoniczne :: skrzynki z poprzednich rozgrywek-
Skocz do: