Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 

Share

Sterylnie czysta skrzyneczka Josha

Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Sterylnie czysta skrzyneczka Josha  Sro Lis 19, 2014 5:12 pm

Pucu pucu pucu
dr Wiktoria Beowulf
dr Wiktoria Beowulf
Liczba postów : 1956
Re: Sterylnie czysta skrzyneczka Josha  Sro Lis 19, 2014 5:16 pm

Drogi Joshu,


niepotrzebnie tak szybko uciekłeś. Nie jestem na Ciebie zła, wprost przeciwnie. Twoja propozycja, mimo że umysł miałeś pobudzony morfiną, mile mnie połechtała. Nie masz się czego wstydzić. Jestem jedynie zawiedziona, że nie zostałeś na kolacji.



Wiktoria
dr Wiktoria Beowulf
dr Wiktoria Beowulf
Liczba postów : 1956
Re: Sterylnie czysta skrzyneczka Josha  Sro Lis 19, 2014 7:23 pm

Drogi Joshu,


spadłeś u mnie ze schodów, kiedy przyszedłeś by naprawić protezę. Złamałeś sobie nos, który nastawiłam. Boli Cię jeszcze? Po dawce morfiny oświadczyłeś mi się, właśnie to było bardzo miłe. Później walnąłeś w futrynę i zemdlałeś. Spałeś słodko przez dobrą godzinkę, a później czmychnąłeś jak wystraszone kaczątko. Było mi przykro, że nie zjadłeś ze mną kolacji, lecz na pewno będzie jeszcze okazja.



Wiktoria
dr Wiktoria Beowulf
dr Wiktoria Beowulf
Liczba postów : 1956
Re: Sterylnie czysta skrzyneczka Josha  Sro Lis 26, 2014 1:19 pm

Josh, nie będzie mnie w pracy. Poproś doktora Beowulfa o pomoc. Myślę, że chirurg bardziej będzie się nadawał. Całuję, Wiki.

List przyniósł jakiś chłopiec, na oko czternastoletni, którego pewnie Wiktoria opłaciła. W kopercie prócz listu były też klucze do mieszkania Josha.
Esme Grant
Esme Grant
Liczba postów : 623
Re: Sterylnie czysta skrzyneczka Josha  Sob Gru 06, 2014 12:26 pm

Do sterylnej skrzynki pocztowej Josha Granta dotarła w końcu odpowiedź od najukochańszej, najwspanialszej istoty pod Słońcem. Koperta jednak pozostawiała wiele do życzenia, bo dało się zauważyć kilka kropel krwi i smaru przy otwarciu, co najwidoczniej znaczyło o totalnej złośliwości ze strony kuzynki. Tak naprawdę, beżowa koperta była czysta. Tak samo jak list.

Joshuo,
równie z mojej strony śmiesznie zabrzmiałoby, gdybym miała do Ciebie się zwrócić per "Doktorze Grancie". Zwłaszcza, jeśli Twój stopień kultury i taktu jest niemalże na tym samym poziomie, co mieszkańców trzeciej strefy. Jak nie niżej.
Cieszy mnie niesiona wieść o Twoich zaręczynach i ślubie, aczkolwiek zarazem współczuję Twojej przyszłej małżonce problemów, z jakimi się borykasz, a wkrótce i ona będzie musiała. Nie będę jednak głosić innych prawd i faktów, którymi sam możesz się podzielić, gdyż nie wyczuwasz momentu, kiedy powinieneś coś zrobić, a czego absolutnie nie.
Jako że P.S. szybciej rzuciło mi się w oczy niż cała treść tegoż listu, czuję się urażona na tyle, że równie dobrze Twoim świadkiem może zostać mój ojciec. Zawsze jest chętny do podpisania się i poświadczenia jako świadek, jeśli ofiarujesz mu trochę alkoholu, a z tym nie powinno być problemu, skoro zaraz będziesz dezynfekować podobną cieczą swoje ręce po przeczytaniu tego listu.
Doceniam zaś Twoją troskę o moją rękę, ale jeśli proteza ulegnie zniszczeniu to nadal dam radę podpisać się dwoma palcami, nie mając połowy protezy. Nie musisz się o to martwić.

Z poszanowaniem (albo i jego brakiem, co jest bardziej prawdopodobne),
Kuzynka Esme

P.S. List ten niósł goniec, który choruje bardzo często i nie mył się od kilku tygodni. Radziłabym Ci użyć do tego jakichkolwiek szczypiec, ponieważ powątpiewam, że rękawiczki wystarczają w zupełności.
Esme Grant
Esme Grant
Liczba postów : 623
Re: Sterylnie czysta skrzyneczka Josha  Sro Gru 10, 2014 3:38 pm

Josh,
przykro mi czytać o tym, że na ten moment nie możesz się jakkolwiek poruszać. Nie wiesz jednak i nie masz pewności, jak to właściwie będzie, prawda? Nie jesteś lekarzem, a protetykiem, to jest pewna różnica z tego, co pamiętam.
Co do pchania Twoje wózka - zastanowię, ale nie mówię nie. Uznaj to za progres w rodzinnych relacjach.
Bywało lepiej.

Esme
Oliver Black
Oliver Black
Liczba postów : 1893
Re: Sterylnie czysta skrzyneczka Josha  Nie Gru 14, 2014 10:05 pm

Dostarczono znajome wszystkim pudełeczko zawierające zegarek.

Proszę o zwrot tego drobiazgu Wiktorii. Być może Panu uda się ją przekonać, że nie wypada bym go obecnie nosił.

O.B.



Esme Grant
Esme Grant
Liczba postów : 623
Re: Sterylnie czysta skrzyneczka Josha  Wto Gru 16, 2014 2:21 pm

Zapewne Esmeralda, kiedy tylko otrzymała list, przewróciła oczami. W pewnym zdziwieniu, zniecierpliwieniu czy nawet niezrozumieniu kolejnej wiadomości.
Po przeczytaniu jednak listu, Grant odstawiła filiżankę na stół, rękę wsparła o biodro, zaś o drugą dłoń wsparła policzek.
- Kurwa - westchnęła, patrząc w przestrzeń. Raczej nie widziało jej się przekazywanie takich wiadomości.

Josh,
mimo że ciężko to dziękuję za poinformowanie mnie o tym. Co się właściwie stało?
Tak czy siak - na razie nic mi nie wiadomo o rodzinie, która przyjęłaby dziecko w wieku jego córki, Kendry. Jedyne, co na ten moment mogę zapewnić, do wybudzenia Beth to to, że w sierocińcu będzie się dobrze czuła. Często odwiedzam to miejsce.
Gdyby nie to, że nie przysługuje mi opieka, to wiadomo, że zaproponowałabym tymczasową opiekę do czasu, póki Beth się nie wybudzi.

Esme
Robert Pearson
Robert Pearson
Liczba postów : 286
Re: Sterylnie czysta skrzyneczka Josha  Czw Gru 25, 2014 12:43 am

Sterylnie czysta skrzyneczka Josha LWGFAcg
dr Wiktoria Beowulf
dr Wiktoria Beowulf
Liczba postów : 1956
Re: Sterylnie czysta skrzyneczka Josha  Sob Sty 10, 2015 3:36 pm

W gabinecie Josha, na biurku stało pudełko. Zwykłe, kartonowe pudełko. W środku jego ubraniw, pudełko z drobiazgami, a także list. Wiktoria miała raczej eleganckie pismo, kiedy pisała listy, lecz to było dziwnie zamaszyste.

Josh,
To co widziałeś było nieporozumieniem. Nie zdradziłabym Cię. Mam nadzieję, że to wiesz. Jeżeli nie... Nie będę robić Ci problemów kiedy zdecydujesz by anulować nasz ślub.
Przepraszam.
Wiktoria
dr Victor Howard
dr Victor Howard
Liczba postów : 963
Re: Sterylnie czysta skrzyneczka Josha  Nie Sty 11, 2015 9:24 pm

Grant,
A co twoim zdaniem miałem zrobić? Znalazłem Cię nieprzytomnego ze spowolnionym pulsem i pracą serca. Leżałeś na kozetce, pod którą rozsypały się tabletki psychotropowe, a Ty odleciałeś tak bardzo, że nie byłeś w stanie udzielić mi informacji ile ich wziąłeś. A dzień wcześniej opowiadałeś mi jak zawaliło się Twoje życie. Miałem Twoim zdaniem usiąść i spokojnie czekać aż umrzesz, albo się obudzisz?
Zdawało mi się, że lepiej zapobiegać, niż dopuścić do śmierci przez zaniedbanie. Gdybyś rzeczywiście próbował się zabić, najznamienitszy protetyk w Neozigguracie umarłby z mojej winy. Nie, Grant. Nie weźmiesz mnie na poczucie winy. Prowizoryczne płukanie żołądka jeszcze nikogo nie zabiło.
Życzę powrotu do zdrowia.
Howard

PS.
Jak chciałeś się naćpać trzeba było zostawić wiadomość.
dr Victor Howard
dr Victor Howard
Liczba postów : 963
Re: Sterylnie czysta skrzyneczka Josha  Pon Sty 12, 2015 3:57 pm

Grant,
I vice versa.
Panny spotkać byłoby głupio, fakt. Nie wiem co im nagadałem, ale ty nie protestowałeś. Siedzisz w tym tak samo jak ja. The show must go on.
Howard
Patrick Moncreiff
Patrick Moncreiff
Liczba postów : 602
Re: Sterylnie czysta skrzyneczka Josha  Nie Sty 18, 2015 2:54 pm

Sterylnie czysta skrzyneczka Josha 2mq0ykm
Sterylnie czysta skrzyneczka Josha 24oy8n9
dr Victor Howard
dr Victor Howard
Liczba postów : 963
Re: Sterylnie czysta skrzyneczka Josha  Pon Sty 19, 2015 2:22 pm

Grant,
Co dziś na obiad?
Howard
Theresa Reebentoff
Theresa Reebentoff
Liczba postów : 2377
Re: Sterylnie czysta skrzyneczka Josha  Wto Sty 20, 2015 9:18 pm

Drogi Joshua,
z paniowaniem możesz śmiało dać sobie spokój. Nie lubię czepiać się kurczowo konwenasów, gdy można zmniejszyć towarzyską barierę.
Nie przeczę, Twoje szybkie wyjście z kawiarni, gdy już tak dobrze zaczynałam się bawić, nieco mnie uraziło. Rozumiem jednak, że częstowałam Cię alkoholem nazbyt chętnie, co miało swoje skutki. Dobrze jest znać Twoją granicę.
Już wkrótce z pewnością wybierzemy wspólny wieczór, podczas którego pokażesz na co Cię stać. I zapewniam Cię, że nie będę żałować.

T.R.
Naina Webb
Naina Webb
Liczba postów : 1956
Re: Sterylnie czysta skrzyneczka Josha  Sro Sty 21, 2015 1:32 pm

Drogi Joshua,
Będziesz śpiewał? Nie wiedzialam, ze potrafisz!
Mogłbyś się ogolić, w końcu to oficjalne wystąpienie..
Naina Webb
Naina Webb
Liczba postów : 1956
Re: Sterylnie czysta skrzyneczka Josha  Czw Sty 22, 2015 12:52 pm

Drogi Joshua,
Kendra źle się czuje, zostanę dzisiaj z nią w domu. Bardzo przepraszam, że nie mogę przyjść na twój występ!
Naina
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Liczba postów : 2461
Re: Sterylnie czysta skrzyneczka Josha  Czw Sty 22, 2015 7:39 pm

Sterylnie czysta skrzyneczka Josha 30FzQbi
dr Wiktoria Beowulf
dr Wiktoria Beowulf
Liczba postów : 1956
Re: Sterylnie czysta skrzyneczka Josha  Czw Sty 29, 2015 1:09 pm

Josh,
oczywiście, napiszę takie oświadczenie. Mam nadzieję, że uzyskasz odszkodowanie. Przekażę pismo Victorowi.

Wiktoria Burnett - Beowulf
Nicolas Fitzroy
Nicolas Fitzroy
Liczba postów : 1438
Re: Sterylnie czysta skrzyneczka Josha  Czw Lut 05, 2015 4:01 pm

Panie Grant,
może mnie Pan nie zauważył w Confiteorze, za to ja doskonale Pana słyszałem. Gratuluje doskonałego występu, widownia była zachwycona.
Chciałbym zaproponować kawę, bądź coś mocniejszego jeżeli Pan zechce i podyskutujemy o nowych technologiach. Proszę podać termin jaki Panu pasuje.

Z pozdrowieniami,
Nicolas Fitzroy
Nicolas Fitzroy
Nicolas Fitzroy
Liczba postów : 1438
Re: Sterylnie czysta skrzyneczka Josha  Pią Lut 06, 2015 10:17 am

Panie Grant,

w takim razie zapraszam do siebie w poniedziałek około osiemnastej. Myślę, że z chęcią przyjrzy się Pan niektórym moim wynalazkom. Nie przyjmuję odmowy!

Nicolas Fitzroy
dr Wiktoria Beowulf
dr Wiktoria Beowulf
Liczba postów : 1956
Re: Sterylnie czysta skrzyneczka Josha  Pon Lut 09, 2015 1:12 pm

Grant dostał małą paczuszkę, dosyć niepozorną, bo przypominała zwykłą przesyłkę. W środku ładny, cieniutki, czerwony woreczek, związany złotą wstążką. W środku całkiem sporo pałeczek cukrowych. Przynajmniej ze dwa, czy trzy opakowania. Zapas na tydzień, może dwa!
Pod woreczkiem tylko jedna, mała kartka, wielkości jak wizytówka. Słowa napisane na maszynie:

Wszystkiego najlepszego.

Nigdzie nie było danych nadawcy, czy też imienia.
Beth Randall
Beth Randall
Liczba postów : 1223
Re: Sterylnie czysta skrzyneczka Josha  Sro Lut 11, 2015 6:03 pm

Dostarczono wielkie pudełko pałeczek cukrowych.

Dziękuję za opiekę w szpitalu.

Beth
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Liczba postów : 2461
Re: Sterylnie czysta skrzyneczka Josha  Sob Lut 14, 2015 4:22 pm

Sterylnie czysta skrzyneczka Josha ZQr2Spd
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Liczba postów : 2461
Re: Sterylnie czysta skrzyneczka Josha  Sob Lut 14, 2015 4:45 pm

Sterylnie czysta skrzyneczka Josha ZvJVBP0
Sponsored content
Re: Sterylnie czysta skrzyneczka Josha 

Sterylnie czysta skrzyneczka Josha
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 5Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Similar topics
-
» Elegancka skrzyneczka F.M.Stanton

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Poczta i rozmowy telefoniczne :: skrzynki z poprzednich rozgrywek-
Skocz do: