Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 

Share

Sterylnie czysta skrzyneczka Josha

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Sterylnie czysta skrzyneczka Josha  Sro Lis 19, 2014 5:12 pm

First topic message reminder :

Pucu pucu pucu
Esme Grant
Esme Grant
Liczba postów : 623
Re: Sterylnie czysta skrzyneczka Josha  Nie Maj 24, 2015 9:13 pm

Josh,
pewnie sobie zdajesz sprawę, że to spora szansa jest jak dla mnie i nie jestem pewna, jak mi to pójdzie, więc początkowo można to uznać za... nie wiem, jak wy to nazywacie po swojemu, okres próbny czy coś.
Masę cierpliwości będę wyrabiać, o ile Ty nie będziesz komentować stroju, bo wtedy będzie ciężko, zapewniam!

Esme
Theresa Reebentoff
Theresa Reebentoff
Liczba postów : 2377
Re: Sterylnie czysta skrzyneczka Josha  Pon Cze 01, 2015 11:21 am

Mój drogi,

dla Ciebie zawsze znajdę czas. Odwiedzę Cię jak tylko będzie to możliwe. Liczę na kakao.


T.R.
Theresa Reebentoff
Theresa Reebentoff
Liczba postów : 2377
Re: Sterylnie czysta skrzyneczka Josha  Wto Cze 16, 2015 11:36 am

Drogi Joshuo,

nigdy jakoś specjalnie nie wierzyłam w Twój zdrowy rozsądek, ale teraz całkowicie pogrzebałeś moje nadzieje w związku z tym. Czyś Ty rozum postradał?! Pustynia nie jest miejscem dla Ciebie...

Ale skoro już chcesz się w to pakować, to przynajmniej na siebie uważaj. Nie życzę sobie być na rozsypywaniu Twoich prochów. Pamiętaj o tym.


TR


PS. Życzę sobie, żebyś wrócił. Już raz straciłam jednego przyjaciela. I chciałabym, żeby ten limit był już wyczerpany.
Isabela Grant
Isabela Grant
Liczba postów : 718
Re: Sterylnie czysta skrzyneczka Josha  Wto Cze 16, 2015 10:14 pm

Josh,

Co u Ciebie? Myślałam o naszym spotkaniu w szpitalu i nie jestem pewna, czy wziąłeś moje słowa na poważnie. Dlatego uznałam, że nie zaszkodzi zapytać, czy propozycja lunchu jest wciąż aktualna? Tylko nie waż mi się teraz wycofać!

Isabela
Isabela Grant
Isabela Grant
Liczba postów : 718
Re: Sterylnie czysta skrzyneczka Josha  Nie Lip 12, 2015 10:09 am

Josh,

Żałośnie? Nie bardziej niż twoje imię. Nie, nie ma taryfy ulgowej w chorobie. Jestem podła, przyzwyczajaj się.
A tak poważnie - wiele przeszedłeś. Nie znam się na medycynie, to Twoja działka. Ale być może Twoje serce powstrzymało Cię przed zrobieniem czegoś głupiego? Tak przynajmniej wnioskuję z zeznań lekarza, który Cię ratował.
W każdym razie lunch może poczekać. Mnie się nigdzie nie spieszy. Odwiedzę Cię wkrótce... i niestety być może będę musiała Cię też przesłuchać.

Wracaj szybko do zdrowia!
Isabela
dr Victor Howard
dr Victor Howard
Liczba postów : 963
Re: Sterylnie czysta skrzyneczka Josha  Nie Lip 12, 2015 10:28 am

Josh,
obudziłeś się! Wybacz, myślałem, że już więcej ślipi nie otworzysz, więc harem jest w Twoim pokoju. Korzystaj, jak chcesz. Miał mi ktoś dać znać ze szpitalu jakbyś się obudził, psia mać.

Victor

PS.: Tak, tak, czuj się zobowiązany jeśli chcesz.
PS 2.: Nie mamy kota. Już.
Nicolas Fitzroy
Nicolas Fitzroy
Liczba postów : 1438
Re: Sterylnie czysta skrzyneczka Josha  Nie Lip 19, 2015 6:42 pm

Josh,

słyszałem co się stało. Wybacz, że nie przyszedłem do szpitala. Myślę, że nie byłbym dobrym towarzyszem do pocieszania,  a nie chciałem by Twój stan się pogorszył.
Odwiedzę Cię w najbliższym czasie, gdy tylko ogarnę organizację pogrzebów Ezekiela i Liliane.
Naprawdę przykro mi z powodu Twojej straty. Mam głęboką nadzieję, że Audrey jest cała i zdrowa i niedługo się odnajdzie.

Nico

P.S. Szarpnąłeś się na apartament w centrum? No, no, znaczy, że protezy znalazły lukę w rynku? To super!
Isabela Grant
Isabela Grant
Liczba postów : 718
Re: Sterylnie czysta skrzyneczka Josha  Nie Lip 19, 2015 8:01 pm

Josh,
Jak najbardziej. Kiedy?
Isa
Isabela Grant
Isabela Grant
Liczba postów : 718
Re: Sterylnie czysta skrzyneczka Josha  Nie Lip 19, 2015 8:33 pm

Josh,
Stoi. Dzieci i anyżku, czemu pytasz?
Isabela
Isabela Grant
Isabela Grant
Liczba postów : 718
Re: Sterylnie czysta skrzyneczka Josha  Nie Lip 19, 2015 8:43 pm

Josh,
Wspaniale! Ale nieplanowane dzieci chyba nam przy lunchu nie grożą, prawda?
Isabela
Isabela Grant
Isabela Grant
Liczba postów : 718
Re: Sterylnie czysta skrzyneczka Josha  Nie Lip 19, 2015 9:07 pm

Josh,
Bardzo ładnie to ująłeś i doskonale odgadłeś co chciałam usłyszeć. Żeby nie było niejasności - nie lubię dzieci z przypadku, swoje jak najbardziej. Choć Ida i Isle w gruncie rzeczy nie są moje, ale ufam, że rozumiesz o czym mówię.
Isabela

PS.
To źle zabrzmiało. Chciałam tylko powiedzieć, że nie chciałabym wpadki, skoro uwzględniłeś mnie w wyposażeniu swojego apartamentu.
Theresa Reebentoff
Theresa Reebentoff
Liczba postów : 2377
Re: Sterylnie czysta skrzyneczka Josha  Czw Lip 23, 2015 7:43 am

Mój drogi Joshuo,

Twoje zaufanie do mojej osoby jest zaskakujące. Dziękuję za klucze. Możesz być pewien, że z nich skorzystam.

T.

Naina Webb
Naina Webb
Liczba postów : 1956
Re: Sterylnie czysta skrzyneczka Josha  Czw Lip 23, 2015 10:33 am

Josh,
Cieszę się, że się przeprowadziłeś, ale czy mieszkanie samemu teraz to dobry pomysł? Może powinieneś zostać z Victorem, chociaż na jakiś czas?
Mam przyjść z pączkami czy wolisz rurki z kremem?
Naina
Naina Webb
Naina Webb
Liczba postów : 1956
Re: Sterylnie czysta skrzyneczka Josha  Czw Lip 23, 2015 10:48 am

Josh
Masz kogoś, kto Ci gotuje? Mam zrobić obiad?
Ciesze się, że jest już lepiej. I, że jesz mięso. Szybciej odzyskasz zdrowie po nim.
To tylko mechaniczny kot. Kendra może mu zrobić pogrzeb. I na pewno będzie na to chętna.
naina
Naina Webb
Naina Webb
Liczba postów : 1956
Re: Sterylnie czysta skrzyneczka Josha  Czw Lip 23, 2015 10:59 am

Josh
Na pewno możesz tyle stać przy kuchni? Czego jeszcze nie możesz, jest coś, czego nie powinieneś jeść albo co powinieneś? Zrobię zakupy, tylko powiedz co mam przynieść.
Kendra Cię lubi, tylko mówi co innego.
Do zobaczenia.
Naina
Theresa Reebentoff
Theresa Reebentoff
Liczba postów : 2377
Re: Sterylnie czysta skrzyneczka Josha  Pią Lip 24, 2015 4:31 pm

Drogi Joshuo,

dziękuję za zaproszenie. Twoje przyjęcie z pewnością okaże się udanym przedsięwzięciem, ale niestety będzie się musiało obejść bez mojej osoby.

Żywię nadzieję, że mi to wybaczysz.

Theresa
Charlotte Moncreiff
Charlotte Moncreiff
Liczba postów : 1174
Re: Sterylnie czysta skrzyneczka Josha  Pon Lip 27, 2015 2:33 pm

Szanowny panie Grant

Serdecznie dziękuję za zaproszenie w imieniu swoim i męża. Z przyjemnością pojawimy się wyznaczonego dnia na tym kameralnym spotkaniu. To bardzo miłe, że pan o nas pamięta i pragnie wspólnie spędzić czas.
Miłą niespodzianką jest dla mnie pańskie pragnienie i muszę napisać, że nic mnie tak nie ucieszy jak świadomość przyjemności, którą mogę panu sprawić. Oczywiście, że chętnie zaśpiewam. Nie mogłabym odmówić.

Do rychłego zobaczenia
Charlotte Moncreiff.
Isabela Grant
Isabela Grant
Liczba postów : 718
Re: Sterylnie czysta skrzyneczka Josha  Sro Lip 29, 2015 9:56 am

Szanowny panie Grant,

Czy jak mam zwracać się do Ciebie na przyjęciu? Nie mam pojęcia na jakim etapie chcesz przedstawić naszą znajomość światu. Formalnie, czy jesteśmy już przyjaciółmi? Pomijając fakt, że nawet poza przyjęciem nie wiem jakim przymiotem miałabym Cię określić. Kochanek?

Z wyrazami uznania,
Isabela Callahan
Isabela Grant
Isabela Grant
Liczba postów : 718
Re: Sterylnie czysta skrzyneczka Josha  Sro Lip 29, 2015 10:56 am

Joshuo,

Rozumiem, więc cała odpowiedzialność spada na mnie. Niechaj więc tak będzie. Nie zdradzę Ci jednak swojej decyzji - będziesz miał niespodziankę. Tylko nie dostań zawału.
Co się zaś tyczy sukienki to założę ją jeśli takie jest życzenie gospodarza. Chyba, że znajdę seksowniejszą.

Isabela

PS.
Zdajesz sobie sprawę, że jestem kobietą i jeśli będę niezadowolona ze swojej decyzji będę Ci marudzić?
Isabela Grant
Isabela Grant
Liczba postów : 718
Re: Sterylnie czysta skrzyneczka Josha  Sro Lip 29, 2015 12:51 pm

Joshuo,

Wiesz, że wywoływanie skandali to moje ulubione zajęcie, zaraz po relaksującej kąpieli. Obawiam się jednak, że by wywołać skandal musiałbyś co najmniej potrzymać mnie za rękę. Jesteś gotowy na tak bliski kontakt fizyczny?

Isabela
i
Isabela Grant
Isabela Grant
Liczba postów : 718
Re: Sterylnie czysta skrzyneczka Josha  Sro Lip 29, 2015 4:10 pm

Joshua,
Tak wiem, ja również nie potrafię wyobrazić sobie większego zbliżenia! A to dopiero pierwszy krok. Wierzę jednak, że uda nam się wytrwać choćby pięć minut w takiej bliskości! Czego się nie robi dla skandalu, prawda?
Ja również nie mogę się doczekać! Do jutra!

Isabela
Henry Marchant
Henry Marchant
Liczba postów : 1776
Re: Sterylnie czysta skrzyneczka Josha  Czw Lip 30, 2015 11:13 pm

Szanowny Panie Grant

niezwyklem rad, że wszystko idzie po Pana myśli. Dziękuję, że pozwala mi Pan być jedną z pierwszych osób, które zobaczą projekt w tak wczesnej fazie. Nie pozostaje mi nic innego jak zgodzić się na Pańską propozycję. Proszę również wybaczyć jeśli pojawię się na przyjęciu z opóźnieniem. Spotkało mnie niedawno parę spraw, którymi muszę zająć się priorytetowo. Żona wspominała mi, że skorzystał Pan z jej pomocy - mam więc podwójny powód, aby się zjawić. Inaczej będę spać przed kamienicą lub na wycieraczce w holu.


Z wyrazami szacunku,
Henry Marchant
Naina Webb
Naina Webb
Liczba postów : 1956
Re: Sterylnie czysta skrzyneczka Josha  Pią Lip 31, 2015 9:41 am

Wysłane gdy wróciła do domu, pewnie Josh odczyta po zabawie.

Josh,
Nie chciałam psuć Ci imprezy swoim niedopasowaniem. Pewnie czułbyś się w obowiązku poświęcać mi zbyt dużo uwagi, którą teraz możesz skupić na reszcie gości.
Naina
Beth Randall
Beth Randall
Liczba postów : 1223
Re: Sterylnie czysta skrzyneczka Josha  Sob Sie 08, 2015 10:11 am

Josh,

Jak zapewne domyślasz się do moich uszu dotarły informacje o Twoim odkryciu w dziedzinie protetyki. Gratuluję CI sukcesu i jednocześnie chciałam zapytać, czy istnieje możliwość by Twoją protezę z modułem czucia udostępnić w moim sklepie?

Z poważaniem
Beth Sanders

Isabela Grant
Isabela Grant
Liczba postów : 718
Re: Sterylnie czysta skrzyneczka Josha  Nie Sie 16, 2015 9:44 pm

Josh,

Nie mieliśmy okazji porozmawiać po Twoim przyjęciu. Jak się czujesz? Mam nadzieję, że wszystko w porządku? Powiedz jeśli mogę coś dla Ciebie zrobić.



Isabela
Sponsored content
Re: Sterylnie czysta skrzyneczka Josha 

Sterylnie czysta skrzyneczka Josha
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 3 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Similar topics
-
» Elegancka skrzyneczka F.M.Stanton

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Poczta i rozmowy telefoniczne :: skrzynki z poprzednich rozgrywek-
Skocz do: