Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 

Share

Step wschodni

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Admin
Admin
Admin
Liczba postów : 1786
Step wschodni  Pią Kwi 18, 2014 10:34 pm

First topic message reminder :

Step wschodni - Page 3 Sjr2MQ4
Step Wschodni porastają niewysokie trawy oraz kaktusy, w których cieniu skrywają się mniejsze stworzenia. Teren nieosłonięty przed słońcem. Im dalej zmierza się w stronę południa, tym mniej roślinności można spotkać. Niekiedy na stepach można natknąć się na Intshe.
dr Victor Howard
dr Victor Howard
Liczba postów : 963
Re: Step wschodni  Nie Cze 21, 2015 6:20 pm

Niestety nikt nie wtajemniczył Victora w te sprawy. Może dlatego, że powszechnie uważało się, że jest paplą? Ale jeśli powiedzieć mu dosadnie, by zatrzymał coś dla siebie to by zatrzymał.
- Chodzi o Wiktorię? - uniósł brwi, spoglądając na Josha. Nie żeby trudno było wyciągnąć takie wnioski, szczególnie po ich wczorajszej rozmowie.
- Słuchaj słyszałem plotki, że niby mieliście romans w czasie ostatniej wyprawy. Pielęgniarki czasami za dużo mielą jęzorami - dodał, wywracając oczami. - Nie żebym w to wierzył, ale... - zastanawiał się nie bardzo wiedząc jak ubrać w słowa to co chciał powiedzieć. - Myślę, że powinieneś znaleźć sobie kobietę, to przestaniesz być tak beznadziejnie zakochany w Wiktorii. A na takich plotkach cierpi twoja reputacja. Także no... uważaj, stary - wzruszył ramionami.
Uznał, że co miał powiedzieć powiedział i nie będzie już więcej wracał do tego tematu.
- A to niby czemu? Taka jest brzydka, że byłoby mnie na nią szkoda? - wyszczerzył zęby. - W sumie zdążyłem już zapomnieć, że jesteś psychopatą. Dzięki za przypomnienie - zaśmiał się.
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Step wschodni  Nie Cze 21, 2015 6:48 pm

Pewnie by powiedział, jak to było naprawdę...ale nie chciał. Nie chciał heh pogrążyć, nie chciał narażać córki i nie chciał przyznać, że kolejny raz dał się uwieść, odepchnac, zrobić z siebie idiote . I jeszcze teraz miała urodzić Nedowi dziecko...A co do pozostałych tematów, o których Grant mu nie mówił, to przynajmniej niektórych Victor mógł się domyślić, głupi nie był. Miał oczy i widział, co się dzieje i jak wygląda.
- Jasne - Nie patrzył na niego, dopóki znów nie podjęli tematu Esme. - Chciałbyś. - prychnal - To moja kuzynka, Esme . Szczupła, ładna, ruda, cięty jęzor, natychmiast się rzuca w oczy. Jest nietykalna, jasne? I jak już zauważyłeś, mam coś z psychiką i Lubie rzucać przedmiotami - zmruzyl niebezpiecznie oczy
dr Victor Howard
dr Victor Howard
Liczba postów : 963
Re: Step wschodni  Nie Cze 21, 2015 6:57 pm

Może i tak. Victor był jednak osobą bardzo zajętą sobą. W pewnym stopniu egoistyczną. Służył dobrą radą, mógł wspierać kumpla w potrzebie, ale nie zamierzał być przy tym nachalny. Jeśli Josh sam nie zwracał się do niego o pomoc, Victor nie zamierzał się narzucać. Taką miał naturę. Poza tym nie zamierzał dokładać sobie zajęć, kiedy i tak miał już mało czasu na życie poza szpitalem.
Dowiedziawszy się o co chodzi z asystentką Victor parsknął śmiechem.
- O kuzynkę akurat nie musisz się martwić - zapewnił go, wciąż susząc z radością zęby. - Z twoją rodziną akurat nie chciałbym mieć nic wspólnego - znowu się zaśmiał.
Czy mówił szczerze, czy tylko sprawę bagatelizował, bo nabrał po takim wstępie ochoty na Esme? Kto go tam wie!
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Step wschodni  Nie Cze 21, 2015 7:04 pm

- No i bardzo dobrze - burknął.
Gdyby jeszcze wiedział, że Esme zadaje się z tym Ledwitchem... Cóż to mogłoby być zabawne, jak Victor próbuje ratować zad przed zazdrosnym myśliwym.
Co jak co, ale swojej jedynej rodziny, miał zamiar bronić jak anthwal. W końcu wiedział, jak Victor traktuje kobiety. .
dr Victor Howard
dr Victor Howard
Liczba postów : 963
Re: Step wschodni  Nie Cze 21, 2015 7:09 pm

Jak Victor traktuje kobiety? Właśnie dobrze, skoro tak do niego lgną. Jeszcze nie widziałam, by jakaś kobieta była niezadowolona ze znajomości z Howardem.
- Póki co zresztą i tak liczy się tylko Aurora - powiedział, chyba nawet zanim zdążył to przemyśleć. Ale wszystko w porządku. Za dużo powiedzieć nie powiedział.
- Ale dość o kobietach. Brakuje mi ich tu na pustyni. Tych ładnych. Chociaż ta Lea... - obejrzał się, by popatrzeć na Leanne. Jeśli to zauważyła uśmiechnął się do niej i wrócił wzrokiem do Josha.
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Step wschodni  Nie Cze 21, 2015 7:19 pm

Uśmiechnął się kącikiem ust. Aurora najważniejsza? No proszę. Aż poczuł duch swata i się zastanawiał, czy byłby w stanie ułatwić mu to spotkanie? Chociaż Victor, w odróżnieniu od niego, był rozgarnięty i pewnie lada dzień poprosi Oselówne o spotkanie.
- Lea? - spojrzał dyskretnie przez ramię. W jakiś dziwny sposób przypominała mu Naine i nie wiedział co o tym myśleć. - No...tak, chyba tak - włożył znów ręce do kieszeni.
- Nadal nie mam godnego stażysty, nie mam pojęcia kogo przyjmują na tą protetyke. Zero logicznego myślenia, zero świeżej wizji, tylko kują na pamięć te regulki, a w praktyce wychodzi, że nic z tego nie rozumieją - stwierdził wyraźnie rozezlony
Leanne Amelié Hearness
Leanne Amelié Hearness
Liczba postów : 883
Re: Step wschodni  Nie Cze 21, 2015 7:19 pm

Uśmiechnęła się widząc spojrzenie Howarda. W końcu miała dobre wspomnienia, pomógł jej chłopak, nie? Dobrze, że nie słyszała o czym mówią idąc kawałek dalej.
dr Victor Howard
dr Victor Howard
Liczba postów : 963
Re: Step wschodni  Nie Cze 21, 2015 7:29 pm

Victor nie zamierzał się do tego przyznawać, ale mimo do tej pory wymieniali tylko listy polubił Aurorę. To był dziwny rodzaj relacji. Ale czy różnił się wiele od sposobu w jaki zaczynamy kochać bohaterów ulubionych książek?
- Ładny ma tyłek - dodał półgłosem, co by nie usłyszeli go inni uczestnicy wyprawy poza Joshem. - Ta Lea... chyba jednyna osoba tutaj, na której warto oko zatrzymać. Chociaż wciąż uważam, że jest szalona wybierając się na takie wyprawy - uznał, ale może w pewien sposób go to fascynowało?
- No, nie ukrywam drugiego takiego jak ja nie znajdziesz - roześmiał się. - Ale mogę zrobić małe rozeznanie jeśli uniwersytet zorganizuje kolejną potańcówkę. Podeślę ci najlepszych.
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Step wschodni  Nie Cze 21, 2015 7:37 pm

Mieli nie rozmawiać o kobietach, ale Victor widać ten temat ubostwiał. Nic dziwnego, że go uwielbiały. Przystojny, przyszły chirurg, do tego wie jak im zawrócić w głowie. Grant na studiach zdecydowanie za dużo czasu poświęcał poglebianiu wiedzy i teraz miał tego efekty, jeżeli chodzi o sferę towarzyską.
- No to na co czekasz? — mruknął do niego - Przecież widać, że jej w oko wpadłes. Sama się nie poderwie.
Na jego słowa o podeslaniu najlepszych stażystów, kiwnal dziekczynnie głową.
dr Victor Howard
dr Victor Howard
Liczba postów : 963
Re: Step wschodni  Nie Cze 21, 2015 7:42 pm

Victor udał, że się waha. Jeszcze raz obejrzał się ukradkiem na Leanne i potarł dłonią podbródek.
- Myślisz, że powinienem? - zerknął na Josha, ale zaraz mało się nie roześmiał. - No dobra, koniec tego teatru. Idę podenerwować pana zoologa - uśmiechnął się szeroko i zwolnił kroku aż zrównał się z Leą.
- W porządku? - zagadnął ją z lekkim uśmiechem, ignorując kompletnie Anthony'ego.


Ostatnio zmieniony przez dr Victor Howard dnia Nie Cze 21, 2015 7:47 pm, w całości zmieniany 1 raz
Leanne Amelié Hearness
Leanne Amelié Hearness
Liczba postów : 883
Re: Step wschodni  Nie Cze 21, 2015 7:47 pm

Podenerwować pana zoologa i Charlesa i Amosa i chyba trochę Tośka. Leanne szła z pełną obstawą, która się nawzajem chętnie by zeżarła czasem. Więc każdy tylko na nią kątem oka zerkał.
- Oprócz tego, że zaraz mi plecy odpadną to jasne - uśmiechnęła się szerzej, patrząc na Victora. Podrzucila plecak na ramionach.
- I proteza mi się przypiaszczyła, ale nie wiem czy jest sens ją teraz czyścić.
dr Victor Howard
dr Victor Howard
Liczba postów : 963
Re: Step wschodni  Nie Cze 21, 2015 7:53 pm

No cóż wszyscy ci panowie mieli swoją szansę u Lei i jeśli do tej pory nie zdecydowała się na żadnego z nich to chyba oznacza, że wszyscy czytelnicy mogą spokojnie wspierać Team Jacob Victor.
- Jeśli chcesz mogę pomóc ci nieść bagaż - zaproponował, chociaż miał ogromną nadzieję, że Lea odmówi, bo miał wystarczająco swoich tobołów. Ale, że był gentlemanem gotów był przyjąć jej ciężar na swoje barki. Jak to ładnie zabrzmiało, hehe.
- Tego na pustyni niestety nie unikniesz - uśmiechnął się współczująco. - Mogę zobaczyć? - wyciągnął dłoń, w nadziei, że Lea poda mu własną, by mógł przyjrzeć się protezie. Zastanawiał się, czy był to tennajnowszy prototyp Granta.
Leanne Amelié Hearness
Leanne Amelié Hearness
Liczba postów : 883
Re: Step wschodni  Nie Cze 21, 2015 7:55 pm

- I wyglądałbyś jak tragarz. Nie. Jakoś poprzednimi razami dawałam radę, wiec teraz też dam - uspokoiła go.
- Jasne - wyciagnęła do niego rękę z protezą dwóch palców. III typ, bez modułów dodatkowych, tylko z nożykiem, któego Leanne nikomu nie pokazała jeszcze.
dr Victor Howard
dr Victor Howard
Liczba postów : 963
Re: Step wschodni  Nie Cze 21, 2015 8:02 pm

Skinął głową, naprawdę rad, że nie zrzuciła na niego szczęśliwa swoich rzeczy.
- Ale jeśli chciałabyś go komuś oddać chociaż na chwilę to jestem do twojej dyspozycji - uśmiechnął się do niej ciepło.
Dlaczego wydawała się tak normalna i sympatyczna, kiedy gdzieś tam głęboko musiała być zdrowo walnięta?
Złapał delikatnie jej dłoń i przyjrzał się protezie.
- Mój znajomy jest protetykiem - powiedział, puszczając jej dłoń. - Ten kędzierzawy tam z przodu - wskazał brodą na Granta. - Tak, to ten Joshua Grant! Jeśli będziesz kiedyś czegoś potrzebowała daj znać, a załatwię ci wizytę bez kolejki - mruknął do niej porozumiewawczo. W sumie to właśnie robił koledze reklamę!
Leanne Amelié Hearness
Leanne Amelié Hearness
Liczba postów : 883
Re: Step wschodni  Nie Cze 21, 2015 8:04 pm

- Nie kuś, bo będziesz mi niósł plecak do końca drogi - zagroziła.
Ona, zdrowo walnięa?! GDZIEŻBY TAM. Najnormalniejsza pod słońcem.
- Tak, wiem, wiem. Zakładał mi protezę. Ale teraz wygląda jak śmierć - zmarszczyła nosek na chwilę.
Anthony Walker
Anthony Walker
Liczba postów : 753
Re: Step wschodni  Nie Cze 21, 2015 8:06 pm

Tony zerknal na Victora. Pamiętał, że gnojek łatał go po ataku kyarra. Nie zmieniało to faktu, że nadal wyglądał jak pizduś glancuś. Wydął usta w pokretnym uśmiechu, ale nadal szedł boku Lei, dzierżąc kuropatwy na dzisiejszy obiad.
Serio? W taki sposób to on rwał lale w podstawówce!
dr Victor Howard
dr Victor Howard
Liczba postów : 963
Re: Step wschodni  Nie Cze 21, 2015 8:09 pm

Rozbawienie odbiło się na jego twarzy.
- Ja nie namawiam - odparł, unosząc ręce w obronnym geście. - Zuch dziewczyna! - uśmiechnął się do Lei promiennie.
- Taa... - przytaknął, spoglądając za Grantem. - Gdybyś nie była tak uroczą panienką mógłbym ci teraz zacząć wykładać jak to kobiety potrafią zatruć człowiekowi życie. No, ale jesteś, więc trochę by to było nie na miejscu - uśmiechnął się i pocierając dłonią kark, jakby w zakłopotaniu.
Leanne Amelié Hearness
Leanne Amelié Hearness
Liczba postów : 883
Re: Step wschodni  Nie Cze 21, 2015 8:15 pm

- Dostaniesz plecak w drodze powrotnej. Nie martw się pewnie mój i tamtych, co się rozbili tez. O ile jest z nich co zbierać jeszcze - wzięła rękę skoro ja juz obejrzał i złapała nią pasek plecaka.
- I to go tak zniszczyło? - zainteresowała się.
dr Victor Howard
dr Victor Howard
Liczba postów : 963
Re: Step wschodni  Nie Cze 21, 2015 8:20 pm

- Jest też pracoholikiem. Jak większość lekarzy zresztą. Chociaż on jest wybitnym przypadkiem - dodał. Nie była to jakaś tajemnica, więc dlaczego miałby jej tego nie powiedzieć.
Zresztą, czy on w ogóle jakiekolwiek tajemnice Josha znał?
- A tak z ciekawości... Co ciebie popchnęło, by znowu wyruszyć na wyprawę? Widziałaś co stało się ostatnim razem. To... tu nie jest bezpiecznie.
Leanne Amelié Hearness
Leanne Amelié Hearness
Liczba postów : 883
Re: Step wschodni  Nie Cze 21, 2015 8:24 pm

- W takim razie będę pamiętać że to mordercze połączenie. Na szczęście mnie problem z kobietami nie dotyczy - patrzyła to przed siebie, to na Josha plecy, to na Victora.
- A ciebie? - odpowiedziała pytaniem. - Jest masa innych lekarzy więc czemu poszedłeś? Nie sądziłam że wrócisz na pustynię - i może nie nazwała by go pizdusiem jak Tony, ale nie pasował tu.
dr Victor Howard
dr Victor Howard
Liczba postów : 963
Re: Step wschodni  Nie Cze 21, 2015 8:33 pm

Parsknął cicho pod nosem.
- Nie, ale mężczyźni często nie są w tej materii lepsi.
Aż chciałoby się powiedzieć, że jest więcej takich jak on, ale nie będzie sobie przecież przed dziewczyną psuł reputacji.
- Kto wie co stało się rozbitkom? O ile jeszcze żyją. Po to zostałem lekarzem, by nieść ludziom pomoc. A oni pewnie będą jej potrzebować. - Tak, mógłby dzieciom bajki na dobranoc opowiadać. - Poza tym muszę się uczyć, a pustynia to nieograniczone źródło wiedzy. - Nie żeby liczył, że coś tu kogoś zaatakuje, czy coś. - No, twoja kolej.
Leanne Amelié Hearness
Leanne Amelié Hearness
Liczba postów : 883
Re: Step wschodni  Nie Cze 21, 2015 8:49 pm

- O tym akurat wiem doskonale - i tylko siłą woli powstrzymała się by jej spojrzenie nie przedryfowało gdzieś w kierunku Amosa.
- No dobrze, niech ci będzie, przyjmuję wyjaśnienie - uśmiechnęła sie - Ja? Wlaściwie nie wiem co mnie tutaj wciąż ciągnie.. - przyznała ze wzruszeniem ramion.
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Liczba postów : 2461
Re: Step wschodni  Nie Cze 21, 2015 8:51 pm

A Josha chyba trochę słoneczko przypiekło za mocno, bo znów poczuł jak się kolana pod nim uginają i runął jak długi na piach! Przy okazji krew ciekła mu z nosa.
dr Victor Howard
dr Victor Howard
Liczba postów : 963
Re: Step wschodni  Nie Cze 21, 2015 9:11 pm

Już otwierał usta, by skomentować jakoś błyskotliwie tę wypowiedź, kiedy gdzieś tam z przodu runął do piachu Josh. W pierwszej chwili usta Victora wygięły się jakby w uśmiechu, że jego kumpel jest taką fajtłapą, by potknąć się na pustyni. Ale kiedy Josh zaległ w bezruchu zmarszczył brwi zaniepokojony. Nie tłumacząc się Lei, bo sprawa była oczywista pobiegł przed siebie i dopadł do przyjaciela.
- Josh? - obrócił przyjaciela na bok, a widząc krew cieknącą mu z nosa zaklął cicho pod nosem. Co z nim do jasnej cholery?
Zrzucił plecak z ramion, w którym znajdowała się jego torba lekarska i rozejrzał się po najbliższym otoczeniu.
- Ty, ty i ty! - wskazał trójkę przypadkowych osób w tym Tony'ego. - Zróbcie mi tu cień! Lea, podaj mi wodę! - zaczął instruować ludzi, grzebiąc jednocześnie w swojej torbie lekarskiej.
Anthony Walker
Anthony Walker
Liczba postów : 753
Re: Step wschodni  Nie Cze 21, 2015 9:19 pm

Tony juz miał parskać głośno śmiechem, na ten lichy podryw, gdy nagle jeden z doktorów padł na ziemię. Jak on niby miał zrobić cień, samym sobą? Ostatecznie rozłożył własny koc na szerokość ramion, przez co zrobił się spory kawałek cienia.
- Może odwodnienie? - podsunął - Albo wycienczenie, było w nocy spać, a nie pogaduchy urządzać - Tak, tak słyszał te dramaty, czy tam komedie życiowe.
Sponsored content
Re: Step wschodni 

Step wschodni
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 3 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Similar topics
-
» Step zachodni

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Step-
Skocz do: