Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 

Share

Henry - Idriya ?.12.2865 r.

Henry Marchant
Henry Marchant
Liczba postów : 1776
Henry - Idriya ?.12.2865 r.  Wto Cze 16, 2015 1:43 am

Chwilę się zastanawiał nad wybraniem tego numeru, ale w końcu ze słuchawką przystawioną do ucha, wystukał kilka cyfr na aparacie. Sygnał, kolejny.
- Ida?
Idriya Callahan
Idriya Callahan
Liczba postów : 451
Re: Henry - Idriya ?.12.2865 r.  Wto Cze 16, 2015 6:25 pm

Zakładam, że to był czas, kiedy jako-tako można było porozmawiać, a Ida dowiedziała się, że została ciocią i tyle-o-ile posprzątała, ojojoj.
- Henry! - przywitała donośnie i sapnęła. Bo padnięta była. - Nicciniejest? Mamnadziejężedobrzeznieślicieburzę - powiedziała zaraz na jednym wdechu, stąd brak spacji, by pokazać, jak szybko to poszło!
Henry Marchant
Henry Marchant
Liczba postów : 1776
Re: Henry - Idriya ?.12.2865 r.  Wto Cze 16, 2015 6:33 pm

- Nic ci nie jest? - powiedział w tym samym czasie co Ida i pewnie z równą szybkością. Chociaż na ostatniej prostej zwolnił przysłuchując się jak wyrzuca z siebie kolejne słowa.
- Tak, nic mi nie jest. Fanny i Will również mają się dobrze. - mówił siadając na fotelu w gabinecie. - Jak noga twojej siostry?
Idriya Callahan
Idriya Callahan
Liczba postów : 451
Re: Henry - Idriya ?.12.2865 r.  Wto Cze 16, 2015 6:44 pm

Gdyby nie była tak padnięta i przerażona myślą, że Isabela będzie roznosić woń spoconych mężczyzn z miejsca, w którym przesiadywała, to pewnie by się zaśmiała za zgranie.
- Dziękuję, mi też nic nie jest, akurat pod tym względem miałam szczęście - odetchnęła i pokiwała głową na słowa o Fanny czy Willu.
- To dobrze, że u was wszystko jest w miarę w porządku - przyznała, bo pewnie na myśli miała te całe sprzątanie i szkody materialne.
- Um... kuśtyka i nadal zraniona - powiedziała. - Nie jestem pewna.
Henry Marchant
Henry Marchant
Liczba postów : 1776
Re: Henry - Idriya ?.12.2865 r.  Wto Cze 16, 2015 7:07 pm

Tak. Pokiwałby teraz głową, zamilknął i nie wiedział co powiedzieć. Ale trzeba było mówić cokolwiek.
- To dobrze... pewnie byłaś w teatrze w tym czasie? - zapytał zerkając przelotnie na zegarek, jeśli już o czas chodziło. - Dzwoniła do ciebie Charlotte?
Idriya Callahan
Idriya Callahan
Liczba postów : 451
Re: Henry - Idriya ?.12.2865 r.  Wto Cze 16, 2015 8:20 pm

Ida uśmiechnęła się szeroko.
- Jakbyś zgadł, Henry - przyznała nieco weselej niż dotychczas. - Tak, z Gertrudem siedziałam - dodała po chwili, jakby miała poczucie, że musi się tłumaczyć.
- Nie, nie dzwoniła, ale napisała - powiedziała. - Tak się cieszę, że urodziła! - dodała wesoło, zastanawiając się czy Henry już wie, czy jeszcze nie.
Henry Marchant
Henry Marchant
Liczba postów : 1776
Re: Henry - Idriya ?.12.2865 r.  Czw Cze 18, 2015 1:27 am

- Miałem do nich zadzwonić. - Albo wysłać list Aurorze. Gertrud był zbyt... zabiegany chociaż oboje żyli w bajkowych światach.
- Dobrze, że z Gertrudem wszystko w porządku. - uśmiechnął się do telefonu.
- Niedługo wpadnę ją odwiedzić. - No tak. Może akurat by na siebie trafili? Zrządzeniem losu.
Idriya Callahan
Idriya Callahan
Liczba postów : 451
Re: Henry - Idriya ?.12.2865 r.  Czw Cze 18, 2015 10:41 am

- Tak, póki byliśmy w teatrze to akurat nic nie groziło - przyznała. - Dalej to nie wiem, ale mam nadzieję, że jemu też nic się nie stało - powiedziała po chwili. Jakby nie było to Ida przecież jest osobą troskliwą!
- Nie tylko ty masz zamiar - westchnęła.
- Naprawdę, cieszę się, że nic wam nie jest - napomknęła.
I jeśli Henry nie miał nic do dodania od siebie to Ida go przeprosiła, ale musiała kończyć, przy czym - jak zwykle, jej się na ostatnią chwilę przypomniało - wspomniała o tym, aby się spotkać.

/zt
Sponsored content
Re: Henry - Idriya ?.12.2865 r. 

Henry - Idriya ?.12.2865 r.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1
Similar topics
-
» Charlotte - Henry (29.10.2865)
» Emma - Henry ??.12.2865
» Emily - Henry (7.08.2865)
» Henry - Charlotte | 13 października 2865 roku
» Henry - Patrick | 26 września 2865 roku

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Poczta i rozmowy telefoniczne :: Rozmowy telefoniczne-
Skocz do: