Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 

Share

Naina Webb

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next
Naina Webb
Naina Webb
Liczba postów : 1956
Naina Webb  Pią Lip 31, 2015 10:13 am

First topic message reminder :

Średnie mieszkanie NAINY WEBB
Mieszkanie ma trzy pokoje, dwa mniejsze i jeden większy. W kuchni jest wystarczająco dużo miejsca, by postawić stół i cztery krzesła. W łazience za niewielką ścianką jest mały kącik do prania, z pralką i kilkoma sznurkami podwieszonymi pod sufitem.
Sprzęty:
- duża kuchnia węglowa
- duży bojler
- żelazko
- chłodziarka z eterem
- pralka
Naina Webb
Naina Webb
Liczba postów : 1956
Re: Naina Webb  Sro Sie 12, 2015 11:14 am

- Niee.. na pewno nie - zapewniła go, chociaż sama nie miała pojęcia. Co mu miała powiedzieć? Nie wiedziała jak to wszystko wygląda do końca, bo Josh jej chyba nigdy nie mówił.
- Co? Jak to? - zmarszczyła brwi słysząc o tym zabiciu go.
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Naina Webb  Sro Sie 12, 2015 11:33 am

I tak nie będzie niczego pamiętać.
- Jak byliśmy z Wiktoria zaręczeni... Wysadził moje pierwsze mieszkanie w powietrze. Pewnie myślał, że w nim będę o tej porze... Ale spędziłem wtedy wyjątkowo noc u niej. - pociągnął nosem, gardło go drapało od tego rzygania. - Oczywiscie za rękę go nikt nie złapał . Ale wiem, że to on.
Umoscil głowę wygodniej, westchnąwszy.
- Pozostało mi tylko czekać.

Naina Webb
Naina Webb
Liczba postów : 1956
Re: Naina Webb  Sro Sie 12, 2015 11:39 am

Znów nie wiedziała co odpowiedzieć, bo to były informacje z gatunku tych, które raczej szokują, niż prowadzą do dyskusji. W obecnym mamroczącym stanie Josh nadawał się tylko do pójscia spać.
- Na pewno nic ci nie zrobi.. Zawsze możesz iść na policję - zaproponowala, kiziająć go po włosach, mając nadzieję, że to go uśpi.
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Naina Webb  Sro Sie 12, 2015 11:47 am

Przymknął powieki, mrucząc leniwie, niczym kiziany kocur. Tylko jakiś taki pijany.
- No na pewno...idzie im świetnie. - ile temu zniknął Beowulf? Zapadł się kurwa pod ziemie, z jego dzieckiem. Zniknął równie skutecznie,co pieniążki Henryczka.
Wtulił policzek w jej kościste kolano i w takim położeniu tez usnął. Rano z pewnością się zdziwi.
Naina Webb
Naina Webb
Liczba postów : 1956
Re: Naina Webb  Sro Sie 12, 2015 12:03 pm

Nie skomentowała tej wzmianki o policji, bo jeszcze by się rozbudził do jakiejś dyskusji. A miał spać! Jeździła mu więc palcami po włosach i skórze głowy i czekała aż zaśnie. Pewnie po pół godzinie wstała, delikatnie, choć Josh nie obudził by się nawet przy nalocie bombowym. Poszła do kuchni, posprzątała co się dało, to samo zrobiła w łazience, umyła się i poszła do swojego pokoju, który zamknęła za sobą. I pewnie tak spędziła noc, chodząc od rana na paluszkach po domu i robiąc rosół dla Josha.
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Naina Webb  Sro Sie 12, 2015 12:17 pm

Ranek minął, mijały godziny, a zwłoki leżały dalej, cuchnąc przetrawionym alkoholem i papierosami. Gustaw najpewniej obwąchał Granta, ale z braku reakcji, przestał się nim szybko interesować. Czas mijał, minęło południe, aż około 14.30 otworzył oczy.
Usta miał spieczone, niczym piaski pustyni Neozigguratu, żołądek go bolał, jakby Ned go przepchał swoją laska, głowa pękała, jak po spotkaniu z Kuklajsem a gardło go piekło, jakby Lamb zrobił mu to, co Ned z głową Wiktorii.
Podniósł się na łokciach. Gdzie on był ? To nie było jego mieszkanie. Nainy też nie. Może przypadkiem trafił do Isabeli ? Raczej niemożliwe, wiedział, że mieszkała z dwoma siostrami i wątpliwe by jego kochanka go przenocowala. Czyli trafił pijany...do jeszcze kogoś innego ? I co się stało? Był w samych gaciach. Ostatnie co pamiętał, to straszliwe kocie zawodzenie Fanny, wymieszane z sapaniem Henrysia i smak whisky w ustach.
Sięgnął po spodnie i wsunął je na siebie, nie będąc pewien, co teraz zrobić. Duże prawdopodobieństwo, że kogoś zaliczył, nawet tego nie pamiętając. Przedstawić się, czy jak?
- Ee...halo ? - zapytał niepewnie w przestrzeń, zakładając na siebie wymemłaną koszulę
Naina Webb
Naina Webb
Liczba postów : 1956
Re: Naina Webb  Sro Sie 12, 2015 12:21 pm

- Tak? - Naina wyjrzała z kuchni, ale jakos omijała go wzrokiem. Miała na sobie fartuszek i chyba kończyła robić rosół, którym pewnie pachniało po domu. Też nie wiedziała jak się zachować po tym wszystkim. Choć doskonale pamietała co się stało. A może właśnine dlatego.
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Naina Webb  Sro Sie 12, 2015 12:28 pm

He ? Znał ten głos. I było to równie zaskakujące co przerażające. Spędził noc z Nainą ?! Jak, gdzie, kiedy, jak było ?!
- Naina?! - był tym wyraźnie zdziwiony, ale też chyba lekko przerażony. Zapiął guziki koszuli, wstał nieco chwiejnie i ruszył do kuchni. Nigdy tu nie był. Może to był coś a'la love hotel ? Na samą myśl coś mu się przewrociło w pustym żołądku.
- Em..- pojawił się w drzwiach, blady jak prześcieradło i chyba wyglądał gorzej niż zwykle - ...Co...co my tu robimy? I gdzie jesteśmy?
Spojrzał nieco spłoszony. Nie miał bladego pojęcia, gdzie mógł być, wszak Naina go nie poinformowała o przeprowadzce.
- Czy...my...? - zaczął jeszcze bardziej lękliwie, niż ona wczoraj
Naina Webb
Naina Webb
Liczba postów : 1956
Re: Naina Webb  Sro Sie 12, 2015 3:22 pm

- Kupiłam mieszkanie w drugiej strefie - wyjaśniła cofając się do kuchni i mieszając w garnku.
- Co? - podniosła na niego na sekundę wzrok i zaraz go opuściła, czerwieniejąc - Nie, nie, Josh... - odwróciła się do kuchenki i się nie odzywała.
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Naina Webb  Sro Sie 12, 2015 3:34 pm

Odetchnął z ulgą. To byłoby wyjątkowo słabe, gdyby nie pamiętał nocy z Nainą. Było to co prawda niewykonalne, bo był dla niej absolutnie aseksualny ale i tak..
- Ach. W porządku. - Naina najwyraźniej, nie była zachwycona jego obecnością, ale wolał wszystko ustalić, nim wróci do domu.
- Wiec... Dlaczego obudziłem się w samych gaciach? I jak się tu w ogóle znalazłem?
Albo... W sumie nie chciał wiedzieć. Na pewno do niczego nie doszło. Podrapal się zakłopotany po głowie.
- albo nieważne... Pójdę juz... Mam wieczorny dyżur, musze się doprowadzić do porządku
Naina Webb
Naina Webb
Liczba postów : 1956
Re: Naina Webb  Sro Sie 12, 2015 3:38 pm

Nie był aseksualny! Po prostu.. Naina taka była.
Chciała mu odpowiedzieć jak to się stało że tu trafił, ale powiedział że nieważne. Wiec wypuściła powietrze z płuc i pokiwała tylko głową.
- Zrobiłam rosół.. możesz zjeść jeszcze - zaproponowała. Zachowywała się jak pobita.
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Naina Webb  Sro Sie 12, 2015 3:45 pm

Rosół. Jego żołądek gwałtownie zaprotestował, co się na moment wymalowało na jego twarzy.
- Może... Może kiedy indziej... Czuje się, jakbym rzygał pół nocy - ty, Grant, no co ty!
Naprawdę wygladała jak pobita. AZ sięzaczął bać, co on takiego zrobił.
- Nie wiem jak się tu znalazłem, prawde mówiąc... Ale Naina... Zrobiłem ci coś? Zachowywałem się jak kretyn? - tak dla odmiany, co nie?
Nie był pewien czy to stary foch sprzed Grantowki, czy nowy z nocy dzisiejszej
Naina Webb
Naina Webb
Liczba postów : 1956
Re: Naina Webb  Sro Sie 12, 2015 3:53 pm

- Nie, nie - uśmiechnęła się sztucznie - Wszystko dobrze.. - biedna Naina wycofywała się jeszcze bardziej. Nawet nie naciskała na rosół, bo straciła chyba całą swoją siłę przebicia, jaką kiedykolwiek miała. Martwiła się, nie chciała żeby wychodził, ale nawet nie potrafiła na niego podnieść wzroku. A rosołu powinien się napić.. ale skoro nie chciał..
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Naina Webb  Sro Sie 12, 2015 4:00 pm

Aha. Czyli nie było tak źle. Czyli stary foch. Typowy facet - skoro mówi, że w porządku, to tak jest.
-Na pewno? - w sumie nie zachowywała się jakoś... Nietypowo.
Naina Webb
Naina Webb
Liczba postów : 1956
Re: Naina Webb  Sro Sie 12, 2015 4:03 pm

Pokiwała tylko głową i sciągnęła garnek z ognia. Nadal na niego nie patrzyła, robiac wszystko z opuszczoną głową.
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Naina Webb  Sro Sie 12, 2015 4:15 pm

Patrzył na jej zgarbione plecy, czując, że chyba jednak nie. Takie podskórne wrażenie!
-jeżeli byłem wobec ciebie nie w porządku i mi tego nie powiesz, to nigdy się nie dowiem. Nie pamiętam nic od wyjścia z domu.
Za to "miau, miau" mu się wryło na stałe w pamięć. Straszne zbereniki te Marchanty.
Wrócił do ładnie wyglądającego saloniku, złożył koc pod którym spał i wywiązał krawat na szyi. Zarzucił marynarkę na plecy
Naina Webb
Naina Webb
Liczba postów : 1956
Re: Naina Webb  Sro Sie 12, 2015 4:19 pm

- Trochę - przyznała cicho, jakby miała się do czegoś przyznawać właśnie, jakby ona to zrobiła. Wyszła za nim do salonu i splotła palce dłoni ze sobą, wylamujac je z cichym trzaskiem.
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Naina Webb  Sro Sie 12, 2015 4:22 pm

Jakiś progress. Coś powiedziała. A on coś zrobił.
- Trochę? To znaczy? Co zrobiłem? - ciągnął dalej, poprawiając spinki od mankietów
Naina Webb
Naina Webb
Liczba postów : 1956
Re: Naina Webb  Sro Sie 12, 2015 4:28 pm

Odetchnęła ciężko. Miała czerwone policzki, ale czego się spodziewać innego.
- Rozebrałeś się do.. do bielizny.. - aż można było czuć jak ciężko jej się to mówi. - I... - i zamilkła, robiąc się bardziej czerwona niż juz była, o ile to możliwe.
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Naina Webb  Sro Sie 12, 2015 4:34 pm

Ktoś powinien teraz sprawdzić, kto był bardziej czerwony - Panna Webb czy dr Grant.
COCOCO?!
Nie było czymś dziwnym, że się rozebral, ale czemu przy niej?! Chciał coś powiedzieć, ale się zaciął kilka razy, przez co wyglądał jak dorsz wyciągnięty z wody
— I?... - wybelkotal, patrząc na nią wyczekujaco - Naina, na maszyny, co Ci zrobiłem?!
Zaraz się okaże, że ją molestował. Świetnie
Naina Webb
Naina Webb
Liczba postów : 1956
Re: Naina Webb  Sro Sie 12, 2015 4:38 pm

Pokręciła tylko głową, włosy opadły jej bardzo twarz i ja zakryły. Wbijała wzrok w podłogę. Splotła dłonie na piersi i tak stała, nie tłumacząc juz nic więcej. Nawet nie potrafiła by tego ubrać w słowa!
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Naina Webb  Sro Sie 12, 2015 4:49 pm

Naprawdę się teraz wystraszył. Bo umówmy się, że to wyglądało jakby ją molestował. Miał swoje przywary, cierpiał na chroniczny brak pewności siebie, czasem niepotrzebnie strzelał fochy i unosił się honorem, ale nigdy przenigdy nie podejrzewał siebie o takie zachowania!
- Na przeklęte zębatki, Naina! - fuknal wyraźnie zdenerwowany - Mów co zrobiłem!
Aż bal się jej dotknąć
Naina Webb
Naina Webb
Liczba postów : 1956
Re: Naina Webb  Sro Sie 12, 2015 4:52 pm

Trzeba było brać poprawkę, że to Naina. Coś takiego dla każdej innej kobiety nie byłoby tak traumatyczne jak dla Nainy.
- Przystawiałeś się do mnie.. trochę.. - mruknęła bardzo cicho, ledwo ją było słychać.
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Naina Webb  Sro Sie 12, 2015 5:08 pm

- Przystawialem? — i zapadła cisza, podczas której miał ochotę unieść ręce ku górze i krzyknąć " święte maszyny!"
Zapomniał na moment, że to Naina. Najchętniej by wybuchnal śmiechem, ale postanowił zachować do końca powagę, bo widać było to dla niej traumatyczne.
- Rozumiem. - odchrzaknal i uśmiechnął się lekko - To aż takie przerażające, że się przystawialem? — no widać dla niej tak.
Być może miał przebłyski ich dawnego... związku, stad jego zachowanie. Gorzej z Naina dla ,której to wyraźnie nie było zbyt mile.
- W porządku. Przepraszam. Więcej się to nie powtórzy - powiedział walcząc o każdą sekundę powagi
Naina Webb
Naina Webb
Liczba postów : 1956
Re: Naina Webb  Sro Sie 12, 2015 5:28 pm

- Byłeś prawie nago, Josh.. i.. nieważne - zakończyła koślawo. Stała tak jak ostatnia pierdoła i wbijała wzrok w swoje nogi.
- Nie, nie chodzi o to.. - zaprotestowała jak powiedzial, że sie wiecej nie powtórzy.
- Tylko.. byłeś bardzo pijany.. i mnie przestraszyłeś..
Sponsored content
Re: Naina Webb 

Naina Webb
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 3 z 20Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next
Similar topics
-
» Naina Webb
» Naina Webb
» Skrzynka pocztowa Naina Webb
» Mieszkanie pana Webb, ojca Nainy
» Kendra- Naina

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Dzielnica 3-
Skocz do: