Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 

Share

Naina Webb

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next
Naina Webb
Naina Webb
Liczba postów : 1956
Naina Webb  Pią Lip 31, 2015 10:13 am

First topic message reminder :

Średnie mieszkanie NAINY WEBB
Mieszkanie ma trzy pokoje, dwa mniejsze i jeden większy. W kuchni jest wystarczająco dużo miejsca, by postawić stół i cztery krzesła. W łazience za niewielką ścianką jest mały kącik do prania, z pralką i kilkoma sznurkami podwieszonymi pod sufitem.
Sprzęty:
- duża kuchnia węglowa
- duży bojler
- żelazko
- chłodziarka z eterem
- pralka
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Naina Webb  Sro Sie 12, 2015 5:43 pm

Czyli chodziło o sam fakt biegania w samych gaciach. Fakt. To mogła być dla takiej Nainy trauma. No i sam fakt, że był to Grant, bo autorka wie, że przy obsciskiwaniu się z Redem nie miała nic przeciwko, hehehe.
- Rozumiem. Nie martw się, nie naraże cie więcej na takie nieprzyjemności - uśmiechnął się znowu i pomizial ją po włosach jak młodsza siostrzyczke. Zrobił lekkie pat pat po jej niewinnej główce.
- Nie powinienem tyle pić, kardiolog by mi łeb urwał. - zabrał palce, by zapiąć nimi marynarkę - No i nie powinnaś mnie tu ciągnąć, wiesz jaką mam reputację...
A Naina raczej dbała o to, co o niej mówią
Naina Webb
Naina Webb
Liczba postów : 1956
Re: Naina Webb  Sro Sie 12, 2015 5:59 pm

Uśmiechneła sie tak samo sztucznie jak poprzednio. Jasne, przeciez byli przyjaciolmi.
- Mialam cie zostawić na ulicy? - uniosla na niego wzrok w koncu, na chwile. Potem znow nim odjechala w bok.
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Naina Webb  Sro Sie 12, 2015 6:30 pm

Ach, czyli znalazła go na ulicy! Brzmiało, jakby tak co najmniej leżał.
- Cóż... Chyba nie miałaś wyboru. - mogła w sumie zamówić taksówkę, jakoś by chyba się dotoczył - Znowu masz ze mną problemy.
Był gotowy do wyjścia. Nabrał nagle dzikiej ochoty na ten rosół, ale nie będzie przecież jak ostatni debil, co chwilę zmieniał zdania
- Musze juz iść. Umyć się, coś upichcic do pracy... Schodze dopiero nad ranem
Naina Webb
Naina Webb
Liczba postów : 1956
Re: Naina Webb  Sro Sie 12, 2015 6:45 pm

- Josh.. byłeś w takim stanie.. - pokręciła głową. Nie mogła go zostawić a zabranie przyplacila.. cóż, małą traumą.
- Dobrze.. oczywiście - nie sprzeczala się, zgadzając na wszystko co mówił.
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Naina Webb  Sro Sie 12, 2015 7:14 pm

- Tak, z pewnością byłem w stanie uwlaczajacym mej godności. Z pewnością się osmieszylem a Ciebie zgorszylem. Wiem - wyrecytowal.
Znów go brzuch rozbolał. Musi złapać taksówkę i szybko się ewakuować. I tu zagwostka. Jeżeli pożegna się z nią oficjalnie, będzie smutna, ponieważ ten się od niej odsuwa. Jak zrobi to czulej, będzie smutna, bo przecież są przyjaciółmi, a on jakies cuda odpitala. Jak się przytuli, to będzie, że się do niej przystawia. Tak źle, tak niedobrze.
A poza tym miał chyba niespecjalnie świeży oddech. Argument nie do pobicia.
- To... Do zobaczenia. I dziękuję za prezent - wskazał na spinki.
Dobra lepiej oberwac za to co się zrobiło, niż za czego się nie zrobiło. Musnął ustami jej policzek, bardzo delikatnie, ledwie ledwie. - ... I za przygarniecie mnie. - dodał wciąż przy jej policzku
Nie pamiętał że powiedział jej o głowie Wiki i o tym co się w ogóle wydarzyło. Nic nie pamiętał. Wiedział za to, że musi trzymać ją od tego z daleka. Nie darowalby sobie, gdyby jej się stała krzywda
Naina Webb
Naina Webb
Liczba postów : 1956
Re: Naina Webb  Sro Sie 12, 2015 8:05 pm

I tak jej się zrobilo smutno jak tak się odezwał. Przecież nie mówiła nic na temat zgorszenia i całej reszty. Nie uważała tak.
- Mam nadzieję, że się podoba - rzuciła. Spinki do mankietów, spinki do krawata i krawat.
- Mhm.. jasne.. - mruknęła, obejmując go zdrową ręką i na chwilę wtulajac nos w Joshową szyję. Nawet jak nie pachniał najswieżej.
- Jakby coś to.. możesz przyjść..
dr Joshua Grant
dr Joshua Grant
Liczba postów : 3749
Re: Naina Webb  Sro Sie 12, 2015 8:46 pm

Naina była może takim  maso-smutem?  Lubiła być smutna i biedna.
Poczuł przyjemny dreszcz. Zapewne  byłoby idealnie,  gdyby lekko przechylili głowy a ich usta połączyły się w pocałunku,  na  który wszyscy czekali..   Ale były trzy argumenty przeciw  -  pierwszy to fakt,  że chciał ją uchronić przed tym co nad nim wisiało  ( o czym  Naina  wiedziała,  ale Josh nie wiedział, że ta wie),  drugie to  Isa- nie byli razem oficjalnie,  ale bez wątpienia coś się kroilo.  Choć Josha  i Naine wyraznie ciągnęło do siebie i do tego co było ,  nie mógł być chujem i kręcić z dwoma naraz. Nie chciał.  Wiedział jak to boli.  
Trzeci argument,  wręcz koronny  -  walilo mu  z japy jak menelowi.  Zaiste.
-Chętnie  - odsunął się z jakby niechęcią i chwycił za klamkę.  -  Do zobaczenia
Naina Webb
Naina Webb
Liczba postów : 1956
Re: Naina Webb  Sro Sie 12, 2015 8:53 pm

Uśmiechnęła się lekko, już ciut bardziej swobodnie i odprowadziła go do drzwi.
- Do zobaczenia - pożegnała się. Cóż. Rosól zostanie dla niej. Zrobi z tego.. pommidorową.
,zt
Kendra Kenway
Kendra Kenway
Liczba postów : 746
Re: Naina Webb  Czw Sie 13, 2015 9:44 am

/początek

Rosół może być dla Kendry, ona nie pogardzi ! W końcu dziś ma urodziny, nie? Pojawiła się po zmroku, tak jak to było ustalone. Do Koronki było niedaleko, więc nie musiała się bać, że ją ktoś przyłapie.
Zapukała do drzwi i czekała.
Naina Webb
Naina Webb
Liczba postów : 1956
Re: Naina Webb  Czw Sie 13, 2015 9:50 am

Naina otwarła drzwi dość szybko, w koncu czekała na Kendre od rana. No. Powiedzmy.
- Hej - uśmiechnęła się do dziewczynki i wpuscila ja do srodka.
- Mam rosól na obiad.. i niespodziankę - Gustaw pewnie dopadł ją w podskokach, piszcząc z radosci.
Kendra Kenway
Kendra Kenway
Liczba postów : 746
Re: Naina Webb  Czw Sie 13, 2015 9:55 am

Kendra uśmiechnęła się i uściskała Nainę. Siniaki były nieco bledsze, więc nikt nowych jej nie narobił.
- Gustaw ! - dopadła fenka, który wylizywał jej namiętnie twarz. - On chyba trochę urósł, co nie?
Naina Webb
Naina Webb
Liczba postów : 1956
Re: Naina Webb  Czw Sie 13, 2015 9:57 am

- E... nie wiem - przyznała. Chyba troche utył, bo go podkarmiała. Ale czy urósł? Wątpliwe.
- Chodź na obiad - zaproponowala ogladajac Kendre dokladnie. Schudla czy jej sie wydawalo?
Kendra Kenway
Kendra Kenway
Liczba postów : 746
Re: Naina Webb  Czw Sie 13, 2015 10:05 am

No to urósł wszerz, to też rodzaj rośnięcia ! W bioderkach.
Faktycznie może schudła, Naina wcześniej dbała o to, by nie chodziła głodna - w sierocincu i u Laury już tak dobrze nie było.
- Chętnie ! Umieram z głodu, sprzątałam z pół dnia. - usiadła przy stole, tuląc do siebie popiskującego fenka.
- Co to za niespodzianka? - miziała Gustawa za uszami
Naina Webb
Naina Webb
Liczba postów : 1956
Re: Naina Webb  Czw Sie 13, 2015 10:12 am

- Schudlaś - odezwała sie idac do kuchni - dobrze cię tam karmią? - zapytała wyciagajac miskę dla niej i nalewając gorącego rosołu. Z makaronem.
- Nie interesuj sie, niespodzianka to niespodzianka. Jedz lepiej.
Kendra Kenway
Kendra Kenway
Liczba postów : 746
Re: Naina Webb  Czw Sie 13, 2015 10:19 am

- Eeee... - uśmiechnęła się nieco krzywo - Nie jest źle. Nie głoduje. - rzekła zgodnie z prawdą. Jeść miała. A , że Kendra była nieco rozkapryszona i nie wszystko chciała jeść...to już inna brocha.
I tak było lepiej, niż wtedy gdy się z ojcem ukrywali przed światem. Posiłki były bardzo skromne, a wiedziała, że tata udając, że się najadł, dawał jej tyle ile mógł.
Zaczęła zajadać rosół. Nie pogardziła, jak ten Dupek Grant, co nie?
Naina Webb
Naina Webb
Liczba postów : 1956
Re: Naina Webb  Czw Sie 13, 2015 10:23 am

- Gustaw tęskni - stwierdziłą, patrzac na liska. I na jedzącą Kendrę. Uśmiechnela się.
- Nie pracujesz za duzo? Dobrze cie traktuja?
Kendra Kenway
Kendra Kenway
Liczba postów : 746
Re: Naina Webb  Czw Sie 13, 2015 11:05 am

Pokiwała przecząco głowo, ciamkając makaron.
- Jest w porządku. Pani Laura mnie dobrze traktuje. -ciamk ciamk. - Praca jest trochę ciężka, ale nie jest też źle.
Patrzyła uważnie na Nainę.
- Stało się coś dobrego. Uśmiechasz się - zwróciła uwagę.
Naina Webb
Naina Webb
Liczba postów : 1956
Re: Naina Webb  Czw Sie 13, 2015 11:18 am

- Laura? - zmarszczyla brwi i zastanawiala sie nad tym chwile.
- Tak, bo przyszłas - wyjasnila.
Kendra Kenway
Kendra Kenway
Liczba postów : 746
Re: Naina Webb  Czw Sie 13, 2015 11:27 am

Pokiwała głową. Laur było akurat całkiem sporo, jak każdych innych. Ot zwykłe imiie
- Moja pracodawczyni. Bardzo elegancka dama. - zapewniła ją.
Bo Leviani miała klasę, bez wątpienia. A, że dawała się czasem wyruchać...oj tam oj tam.
Tłumaczenie Nainy Kendrze widać wystarczyło, bo już nie drążyła.
- To też się cieszę - oznajmiła zadowolona, wracając do siorbania rosołu
Naina Webb
Naina Webb
Liczba postów : 1956
Re: Naina Webb  Czw Sie 13, 2015 11:45 am

- Ah, no dobrze.. - stwierdziła i usiadła naprzeciwko niej.
- Co jeszcze u ciebie? Opowiadaj. Stęskniłam sie.. - a to niby tylko chwila, jak sie nie widzialy.
Kendra Kenway
Kendra Kenway
Liczba postów : 746
Re: Naina Webb  Czw Sie 13, 2015 12:04 pm

Kendra uśmiechnęła się do opiekunki.
- Naina, nie widziałyśmy się od wczoraj. Nic się nie zmieniło. - tu się ożywiła - Słyszałam, że jakaś chryja była u Dupka Granta, baby na targu mówiły! Przyjechała policja i w ogóle ! Byłaś tam? - zamachała zaciekawiona nogami
Naina Webb
Naina Webb
Liczba postów : 1956
Re: Naina Webb  Sob Sie 15, 2015 12:31 pm

- No tak, ale mówię o wcześniej.. też się nie widziałyśmy - westchnęła.
- Byłam, ale tylko na chwilę.. - przyznała - A co mówiły? - zainteresowałą sie, sama nie zdradzajać co wie.
Kendra Kenway
Kendra Kenway
Liczba postów : 746
Re: Naina Webb  Nie Sie 16, 2015 10:23 am

Kendra chwile myślała, by sobie przypomnieć, co właściwie te kobiety mówił.
- No po.. ze policja była i bankowo jakaś awantura i się pobili - pokiwala głową.
Czyli niewiele wspólnego z prawdą.
Naina Webb
Naina Webb
Liczba postów : 1956
Re: Naina Webb  Nie Sie 16, 2015 9:24 pm

- Nie wiem czy to prawda - stwierdziła. W koncu nie miała pojęcia jak to na prawdę było.
- Ale policja raczej była. To fakt. To teraz.. niespodzianka. Idź do swojego pokoju. To ten po lewo jak wyjdziesz z kuchni - zarządzila.
Kendra Kenway
Kendra Kenway
Liczba postów : 746
Re: Naina Webb  Pon Sie 17, 2015 7:41 am

Była zawiedziona tym, że Naina tez nic nie wie. Pozostało jej pójść we wskazanym przez Webb kierunku
Sponsored content
Re: Naina Webb 

Naina Webb
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 4 z 20Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next
Similar topics
-
» Naina Webb
» Naina Webb
» Skrzynka pocztowa Naina Webb
» Mieszkanie pana Webb, ojca Nainy
» Kendra- Naina

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Dzielnica 3-
Skocz do: